Spa dla rodziców Pary Młodej w prezencie

Sposobów na uświetnienie tej chwili jest wiele - czasami w tle rozbrzmiewa szlagier „Cudownych rodziców mam”, ale coraz częściej jest to po prostu kilka miłych zdań, zwieńczonych wręczeniem przez młodych kwiatów lub prezentów. Podpowiadamy, jakie prezenty dla rodziców sprawią im radość, a czego lepiej unikać. 

Co podarować rodzicom w czasie wesela?

Czasu do wesela coraz mniej, a problem prezentu dla rodziców nadal nie rozwiązany? Kwiaty i wino są zazwyczaj dobrym pomysłem, ale czasami potrzebujemy więcej. Rynek gotowych podziękowań dla rodziców obfituje w dziesiątki upominków w stylu kubeczków czy poduszek ze zdjęciem Młodej Pary, można też znaleźć grawerowane kryształy dla rodziców, zestawy herbat czy nawet kosze ze słodyczami – ale czy to są naprawdę rzeczy, które sprawią rodzicom radość?

Prezenty z klasą dla rodziców na ślub

Jeżeli szukamy czegoś, co nie będzie tandetne i nie będzie się kurzyć tylko na półce możemy postawić na przeżycia. Podarowanie rodzicom weekendu lub spełnienie marzenia o locie samolotem nad miastem na pewno sprawi rodzicom ogromną radość. Podziękowanie dla rodziców na weselu to często ukłon za ich wychowanie, za całe dzieciństwo, młodość – to podsumowanie wielu lat troski i wsparcia – niech nie wyraża się ono tandetną figurką, ale prezentem pełnym miłości, który rodzice będą wspominać przez całe życie.

Lot balonem w prezencie dla rodzicówLot balonem jako podziękowanie dla rodziców

Od lat wśród najpopularniejszych prezentów dla rodziców są te same pozycje – rejs po Odrze z kolacją, weekend w winnicy, zestaw teatr i kolacja oraz… lot balonem. Ten ostatni często jest wspólnym prezentem dla obojga rodziców. Jego realizacja to duże przeżycie, spełnienie marzeń i wspaniałe, wspólne chwile, które pozwolą się lepiej poznać przyszłym teściom. Takie przeżycia zbliżają i są tematem wspomnień przez kolejne lata.

Weekend SPA w prezencie ślubnym dla rodziców

Powiedzmy sobie szczerze - wyjście za mąż córki i ożenek syna to zawsze dla rodziców duże przeżycie. Niezależnie od tego, czy czynnie uczestniczą w przygotowaniach, czy przychodzą tylko jako goście na ślub są zestresowani i zmęczeni ogromem emocji jakie ich spotykają. Dlatego doskonałym pomysłem na uszczęśliwienie rodziców będzie voucher na relaksujący weekend w SPA. Podczas takiego weekendu rodzice wypoczną i pobędą znów tylko z sobą, bo przecież przez ostatnie tygodnie to wy byliście w centrum ich świata. Taki miodowy miesiac dla rodziców sprawdzi się w każdej sytuacji.

---

Sprawdż również:

Prezenty dla cudownych rodziców, czyli jak podziękować w dniu ślubu? >>

Najlepsze Prezenty Dla Rodziców - Pomysły Na Różne Okazje >>

Ile włożyć do koperty? 10 pomysłów na oryginalny prezent ślubny >>

Prezent dla mamy – pokaż jej, że jest wyjątkowa! - blog >>

Ranking: 5 najlepszych prezentów ślubnych >>

Elegancki prezent ślubny. Pomysły na upominki dla Pary Młodej >>

Jak uczcić rocznicę ślubu? Pomysly na wspólne świętowanie >>

Prezenty na rocznicę >>

Oryginalne prezenty ślubne >>