Loty balonem

Marzenie o bujaniu w obłokach towarzyszy nam już od dziecka. Kto z nas choć raz nie marzył, aby móc przeżyć najbardziej romantyczną podniebną przygodę? Prezent lot balonem pozwalają zrealizować to m...

Marzenie o bujaniu w obłokach towarzyszy nam już od dziecka. Kto z nas choć raz nie marzył, aby móc przeżyć najbardziej romantyczną podniebną przygodę? Prezent lot balonem pozwalają zrealizować to marzenie. Dostać prezent w postaci takiej podniebnej podróży to jak wygrać los na loterii, bo emocje, jakie towarzyszą temu przeżyciu, są na wagę złota. Rozgrzewająca adrenalina i ogromna radość. Wznieś się w górę, aby odkryć wyjątkowe piękno krajobrazu o wschodzie lub zachodzie słońca. Podziwiaj widoki i poczuj niezwykłą magię tych chwil, majestatycznie przemierzając bezkres nieba tym majestatycznym statkiem powietrznym.

Dotykać obłoków, poczuć wiatr na policzkach. Oddać się na moment w ręce natury i płynąć razem z wiatrem. Taka podniebna podróż sprawi, że świat już nigdy nie będzie wyglądał tak samo. Zachwyt to za mało, by wyrazić to, co czuje się mając niebo na wyciągnięcie ręki. Nie czekaj z marzeniami, zacznij je spełniać.

Lot balonem - Prezent dla każdego?

Latać może prawie każdy i większość osób, odbywających lot po raz pierwszy jest zachwycona. To jeden z najbezpieczniejszych sportów lotniczych, który pozostawia tylko pozytywne wspomnienia. A ponieważ pięknymi momentami warto się dzielić warto pomyśleć o bliskiej osobie lub całej rodzinie. Taki podniebny lot balonem w prezencie dla Dwojga to wyjątkowo romantyczny pomysł na na rocznicę ślubu lub niezwykle oryginalne zaręczyny. W balonie wyjątkowa atmosfera jest gwarantowana! Przy większych balonach możesz zaprosić całą rodzinę na wspólny rodzinny lot, zobaczcie świat z innej perspektywy, a później przez wiele lat wspominajcie wyjątkowe widoki i emocje jakich doświadczycie!

Przelot balonem - jaka cena?

Cena lotu balonem różni się w zależności od wybranej opcji, a na jej wpływ ma ilość osób lub dodatkowe atrakcje. Pamiętajmy, że w przypadku podróży balonowej najważniejsze jest bezpieczeństwo, które zapewnia wykwalifikowany pilot i najwyższej jakości sprzęt. Korzystajmy z takich atrakcji tylko wtedy, kiedy mamy pewność, że trafiamy w bezpieczne ręce. Na bezpieczeństwie nigdy nie należy oszczędzać.

Gdzie odbywają się loty balonem?

Podniebną przygodę w balonie zrealizujesz we Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście, Szczecinie, w Karkonoszach oraz w Zakopanem nad Tatrami.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Lot balonem to przeżycie dla amatorów podniebnych wrażeni i zapierających dech w piersiech widoków

Filtruj
Sortuj

12 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

12 wynik(ów)

Polecane Cena Cena