18 urodziny

18 urodziny

Znajdź idealny prezent na wyjątkowe urodziny! Osiemnaste urodziny ma się tylko raz, dlatego pomysły na 18-stkę muszą być wystrzałowe i niepowtarzalne. Start w dorosłe życie, eksplozja emocji i mega im...

Znajdź idealny prezent na wyjątkowe urodziny! Osiemnaste urodziny ma się tylko raz, dlatego pomysły na 18-stkę muszą być wystrzałowe i niepowtarzalne. Start w dorosłe życie, eksplozja emocji i mega impreza to skojarzenia, które łączą się z tym niezwykłym dniem. Dziś świat oferuje młodym ludziom mnóstwo możliwości, a znane marki prześcigają się w ofercie produktów dla młodzieży. Są jednak rzeczy bezcenne, którymi warto obdarować młodego człowieka, wchodzącego w dorosłe życie. To piękne wspomnienia, ekstremalne przeżycia i fantastyczne doświadczenia, które z czasem nie stracą na wartości.

ORYGINALNY PREZENT NA 18 URODZINY
Bądź kreatywny i podaruj młodemu jubilatowi prezent na jego 18-te urodziny, który zapamięta na długo – wyjątkowe przeżycie! Fantastycznym prezentem będzie voucher grupowy, bo nastolatki uwielbiają wspólne wyjazdy i imprezy. Niech spędzą też czas aktywnie. Weekend na skałkach, górska wyprawa quadami czy rejs jachtem po Bałtyku to tylko niektóre z naszych propozycji. Dla indywidualistów i indywidualistek polecamy jeden dzień z bycia celebrytą. Idealny prezent dla koleżanki na 18tkę to profesjonalna metamorfoza i sesja fotograficzna - niech ten najpiękniejszy okres w życiu zostanie zapisany na zawsze. Każdy upominek z naszej oferty to niezapomniane i ciekawe doświadczenie, a przede wszystkim oryginalna urodzinowa niespodzianka.

PREZENT Z PASJĄ NA OSIEMNASTKĘ
Prezent na osiemnastkę to też doskonała okazja do podarowania komuś nowej pasji! Kurs szybowcowy, nurkowania, tańca lub fotografii sprawdzi się jako upominek dla tych, którzy lubią się stale rozwijać. Dla młodych buntowników, spragnionych adrenaliny idealnym prezentem może okazać się skok ze spadochronem. Dorosłość otwiera przed jubilatem świat motoryzacji i wysokich lotów – dajmy mu bilet do tego świat w postaci bonu na wyjątkowe przeżycia!

ZAWSZE TRAFIONY PREZENT
Prezentokracja to prawdziwa skarbnica wyjątkowych prezentów . Wystarczy wybrać i zamówić przeżycie, które sprawi obdarowanej osobie najwięcej frajdy. Już dziś sprawdź nasz katalog on-line i zamów bon podarunkowy. Jeśli nie wiesz, jaki podarunek wybrać, skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zakup Kolekcję Przeżyć. W ten sposób osoba obdarowana może sama dokonać wyboru z załączonego katalogu i zrealizować voucher w dowolnym terminie.

21 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena

21 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena