Loty szybowcem

Loty szybowcem

Kto z nas nie marzył o tym, żeby wzbić się w przestworza i zobaczyć świat z lotu ptaka? Lot szybowcem to niezwykłe doświadczenie. Swobodny, nieśpieszny lot pozwala w pełni cieszyć się piękny...

Kto z nas nie marzył o tym, żeby wzbić się w przestworza i zobaczyć świat z lotu ptaka? Lot szybowcem to niezwykłe doświadczenie. Swobodny, nieśpieszny lot pozwala w pełni cieszyć się pięknym widokiem. Szybowce są ciche i majestatyczne, a zarazem dają możliwość chwycenia samemu za ster, by poczuć pełną kontrolę nad lotem. Każdy, kto marzy o lataniu powinien choć raz spróbować lotu szybowcem.

DLA KOGO LOT SZYBOWCEM W PREZENCIE?
To fantastyczny i niekonwencjonalny prezent na każdą okazję, bez względu na wiek osoby obdarowanej. Równie dobrze sprawdzi się jako prezent na 18, 30 lub 40 urodziny lub jako prezent z okazji dnia matki, ojca czy dziadka. Gwarantujemy, że ucieszy zarówno zwolennika aktywnego wypoczynku jak i osoby kochające piękne widoki. W szybowcu każdy może poczuć się wolny i naładować się pozytywną energią. To cudowne przeżycie dla miłośników niezwykłych krajobrazów i kontrolowanej dawki adrenaliny. Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie moc niezapomnianych wrażeń i garść pozytywnych emocji, sprawdź najnowsze oferty w naszym katalogu on-line.

DLACZEGO SZYBOWIEC?
Szybowiec to wyjątkowy statek powietrzny bez napędu, który utrzymuje się w powietrzu tylko dzięki prądom powietrza. Aby mógł osiągnąć wysokość jest holowany przez samolot lub wyciągarkę. Lot odbywa się na wysokości 300-500 metrów i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Wyjątkowe filmy i fotografie z lotu będą na pewno cudowną pamiątką do końca życia.

GDZIE MOŻNA LATAĆ SZYBOWCEM?
Loty szybowcem można zrealizować w różnych lokalizacjach: Wrocław, Warszawa, Zamek Książ, Trójmiasto, Kraków, Rybnik – Ty decydujesz, którą część Polski chcesz zobaczyć z lotu ptaka. Wybrane trasy przelotów mają wyjątkowe walory krajobrazowe. Wszystkie loty odbywają się w towarzystwie doświadczonego pilota instruktora, po krótkim szkoleniu teoretycznym.

JAK ZAMÓWIĆ LOT SZYBOWCEM?
Aby zrealizować marzenie bliskiej osoby, które doda jej skrzydeł, wystarczy wejść na stronę Prezentokracja.pl i zamówić wybrany voucher jednym kliknięciem. Elegancko opakowany bon prześlemy wraz z życzeniami pod wskazany adres. Osoba obdarowana może sama dokonać wyboru terminu realizacji eventu, korzystając ze specjalnego formularza, zamieszczonego na naszej stronie.

9 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena

9 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena