Prezent dla Niego

Prezent dla Niego

Męski świat to świat pełen wrażeń, pragnień i przeżyć. Świat, w którym musi znaleźć się miejsce na rywalizację, zdobywanie i różnego rodzaju wyzwania. Ważny jest zarówno cel, jak i droga. Mę...

Męski świat to świat pełen wrażeń, pragnień i przeżyć. Świat, w którym musi znaleźć się miejsce na rywalizację, zdobywanie i różnego rodzaju wyzwania. Ważny jest zarówno cel, jak i droga. Mężczyzna lubi doświadczać i próbować. Jaki więc powinien być idealny prezent dla mężczyzny? Z pewnością oryginalny. Taki, który rozbudzi wyobraźnię i pozwoli poczuć się 100% facetem. Niezależnie od tego, czy jesteś żoną, dziewczyną, kolegą czy bratem, postaw na coś absolutnie wyjątkowego. Wybierz przeżycia.

Wśród setek pomysłów na prezent dla mężczyzny znajdź ten, który najlepiej do Niego pasuje. Możliwości jest wiele, a każda z nich dostarczy niezapomnianych chwil. Jednym z najbardziej trafionych upominków z pewnością będzie jazda na torze wyścigowym za kierownicą auta rajdowego lub sportowego. Do wyboru klasyczne Subaru, zjawiskowe Lamborghini, szybkie jak błyskawica Ferrari i wiele wiele innych. To prezent z prawdziwie męskim charakterem. A dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej adrenaliny wybierz skok ze spadochronem – swobodne spadanie z zawrotna prędkością a następnie lot w chmurach pod czasza spadochronu to moc wrażeń nie do opisania. Są również tacy, którzy adrenaliny maja dość na co dzień. Dla nich również znajdziemy wyjątkowe propozycje. Choćby lot szybowcem, rejsy żeglarskie czy degustacje whisky. Każde z tych przeżyć to przygoda pełna wrażeń dla męża, chłopaka, brata, ojca czy przyjaciela. A jeśli wciąż nie wiesz co wybrać, to pozwól podjąć męską decyzję osobie obdarowanej i podaruj Kolekcję Przeżyć - to elegancko zapakowany bon umożliwiający wybór wymarzonego przeżycia spośród 30 opisanych w katalogu.

Przeżycia gwarantują niezapomniane chwile. Świetnie sprawdzą się jako prezent dla Niego na wiele okazji: urodziny, święta czy dzień chłopaka. Gotowi na przeżyciowe szaleństwo?

1-21 z 163 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-21 z 163 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4