Jazda samochodami sportowymi

Jazda samochodami sportowymi

Jazda samochodem sportowym po torze wyścigowym to marzenie każdego fana motoryzacji. Ostry ślizg, dohamowanie, drift za kierownicą sportowego cacka skutecznie podnoszą poziom adrenaliny i gwarantują...

Jazda samochodem sportowym po torze wyścigowym to marzenie każdego fana motoryzacji. Ostry ślizg, dohamowanie, drift za kierownicą sportowego cacka skutecznie podnoszą poziom adrenaliny i gwarantują niezapomniane wrażenia. Poczuj pod stopą setki koni mechanicznych najlepszych, sportowych aut!

Emocje z jazdy na torze wyścigowym to niezawodny pomysł na prezent motoryzacyjny dla mężczyzny. Jazda sportowym samochodem może mieć wiele ekscytujących odsłon. Doskonale sprawdzi się zarówno jazda kultowym Lamborghini, jak i legendarnym Ferrari. Można wybrać również coś bardzo oryginalnego jak na przykład Ariel Atom lub Formułę 3. Najważniejsze by to był wyjątkowy prezent, a prezenty z tej kategorii takimi właśnie są. Motoryzacyjna przygoda w postaci jazdy na torze to doskonały pomysł na prezent dla męża, taty lub kolegi. Znakomicie sprawdzi się jako prezent na urodziny, walentynki lub rocznicę ślubu. Jeżeli masz ochotę sam się przejechać po torze, nie czekaj na okazję – zamów jazdę dla siebie i zrób sobie niezapomniany prezent.

Jazda samochodem sportowym po torze wyścigowym

Wolisz legendarną klasykę czy nowoczesną moc? W naszej ofercie znajdziesz m.in. takie samochody jak: Ferrari, Lamborghini, Porsche, Lotus Exige, Jedi, Ariel Atom, Nissan GTR, Formułę 3, BMW M3 GTR, Subaru Impreza czy KTM X-Bow. Jazda na torze wyścigowym jedną z tych niesamowitych maszyn z pewnością pozwoli Ci spełnić motoryzacyjne marzenia. Jeżeli nie możesz się zdecydować, wybierz prezent w postaci pojedynku dwóch lub większej ilości samochodów i przetestuj kilka marek.

Zmierz swoje siły za kierownicą sportowego auta lub wybierz jazdę z profesjonalnym kierowcą

Prezenty motoryzacyjne kierujemy zarówno do doświadczonych kierowców, którzy mogą zająć miejsce kierowcy i na własnej skórze poczuć emocje płynące z kierowania sportowym samochodem, jak i do kierowców początkujących lub nawet nieposiadających prawa jazdy. Ci ostatni mogą zająć miejsce pasażera obok zawodowego kierowcy i podczas przejażdżki co-drive zobaczyć warsztat, umiejętności i maksymalne wykorzystanie możliwości, jakie daje sportowy samochód.

Jeżeli osoba obdarowana uwielbia sportową jazdę samochodem na torze i ekstremalne motoryzacyjne przeżycia możesz mieć pewność, że sprawisz jej nie tylko niezwykłą niespodziankę, lecz przede wszystkim ofiarujesz możliwość spełnienia marzeń. Prezenty motoryzacyjne realizujemy na terenie całej Polski m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Lublinie, Kielcach i Łodzi.

1-15 Z 90 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 90 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4