Prezent dla dziewczyny

Prezent dla Dziewczyny

Szukasz pomysłu na prezent dla dziewczyny? Wiedz jedno: one lubią być zaskakiwane. Uwielbiają niespodzianki i oryginalne prezenty wybrane specjalnie dla nich. To nieprawda, że każdej dziewczynie sprawisz rad...

Szukasz pomysłu na prezent dla dziewczyny? Wiedz jedno: one lubią być zaskakiwane. Uwielbiają niespodzianki i oryginalne prezenty wybrane specjalnie dla nich. To nieprawda, że każdej dziewczynie sprawisz radość torebką, nową parą butów czy perfumami. Najważniejsza jest pomysłowość! A najlepszym pomysłem na upominek dla dziewczyny będą oczywiście przeżycia. Ich przemawiający do emocji charakter idealnie nadaje się dla młodej kobiety. Tutaj znajdziesz mnóstwo inspiracji, a każda z nich spełnia marzenia.

 

Wyjątkowe pomysły na prezent dla Dziewczyny

Okazja na sprezentowanie jej wyjątkowego prezentu znajdzie się prędzej, niż Ci się wydaje. Prezent dla dziewczyny na Walentynki, na 18 urodziny, na rocznicę czy zupełnie bez okazji – prezent i dziewczyna to połączenie niemalże stałe. Inspiracje i oryginalne pomysły na prezent są zawsze mile widziane, bo zawsze musi być to coś innego.

Podarunkiem, który doceni młoda kobieta z pewnością będzie sesja fotograficzna lub warsztaty makijażu – atrakcje, które wydobędą jej najpiękniejszą naturę. A może coś w wersji ekstremalnej? Lot na paralotni, flyboard lub wspinaczka to oryginaln propozycje dla tych młodych kobiet, które lubią poczuć adrenalinę w powietrzu, w wodzie albo na ziemi. A tym spokojniejszym na pewno do gustu przypadną zabiegi SPA, masaże czy degustacje wina.

 

Podaruj Dziewczynie oryginalny prezent w postaci wolności wyboru!

To prawda, że za dziewczętami i ich pragnieniami często trudno nadążyć. Jeżeli nie masz pewności, która z powyższych atrakcji trafi najlepiej w jej gusta, zdecyduj się na Kolekcję Przeżyć. W ten sposób podarujesz dziewczynie prezent w postaci możliwość wyboru jednej z 30 wyjątkowych atrakcji, a ona zrealizuje to, które najbardziej jej się spodoba.

3 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda hit-label
  1 -2 osoby

  Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda

  Wybierz jedno z około 50 wyjątkowych przeżyć. Propozycje dla niej, dla niego i dla pary. Do wyboru: kolacje, degustacje, masaże, loty i ekstremalne emocje.

  1 -2 osoby
  199 PLN

  Góra Żar Warszawa Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie) Wrocław Darłowo Bydgoszcz Sosnowiec Szczecin Wrocław (okolice) Katowice Warszawa (okolice) Katowice (okolice) Zielona Góra Szczawnica (Małopolska) Giżycko Częstochowa

 • Masaż gorącą czekoladą hit-label
  1 osoba

  Czekoladowa Euforia - zabieg gorącą czekoladą Czekoladowa Euforia - zabieg gorącą czekoladą

  Luksusowy zabieg gorącą czekoladą zapewni jedwabistą skórę. Peeling wygładzający, czekoladowy masaż oraz kremowy mus nawilżający. Do zabiegu wykorzystywane są tylko naturalne składniki.

  1 osoba
  249 PLN

  Warszawa Wrocław Poznań Kraków

 • Masaż gorącymi kamieniami
  1 osoba

  Masaż gorącymi kamieniami Masaż gorącymi kamieniami

  Masaż gorącymi bazaltowymi kamieniami - 90 min. Połączenie elementów akupresury, drenażu, aromaterapii i termoterapii. Uwalnia nagromadzony stres i przywraca harmonię duszy i ciała.

  1 osoba
  219 PLN

  Wrocław Poznań Kraków

3 wynik(ów)

Polecane Cena Cena