Lot paralotnią nad Górą Żar

Wybrany wariant

Uczestnicy 1 osoba
299
299 PLN
PLN
 • Rok na realizację
 • 30 dni na zwrot
 • Rok na wymianę
 • Dostawa od 0 zł
LUB
Opis
Zasmakuj niecodziennych emocji podczas lotu paralotnią i zachwyć się widokami urokliwego Beskidu. Odkryj w sobie ducha przygody i wznieś się na paralotni w przestworza. Roztaczający się dokoła krajobraz Beskidu Małego widziany z lotu ptaka zachwyci Cię swoim pięknem. Podniebny spacer jest okazją do spróbowania wyjątkowego sportu jakim jest paralotniarstwo, a także do podziwiania dzikiej natury z niecodziennej perspektywy. Lot paralotnią to zapierające dech w piersiach doświadczenie dla tych, którzy lubią czerpać z życia to, co najlepsze i nie boją się po to sięgać. Bezpieczny lot z doświadczonym pilotem to porcja wrażeń, które pozostaną wśród wspomnień już na zawsze.

Międzybrodzie Żywieckie i Góra Żar to wprost wymarzone warunki do zakosztowania przyjemności, jaką niesie ze sobą latanie na paralotni. Malownicze wzniesienie gwarantuje niezapomniane widoki, podobnie jak wypełniona atrakcjami okolica. Znajdziemy tu przełom Soły przez Beskid Mały, otoczone plażami Jezioro Międzybrodzkie i jeszcze większe Jezioro Żywieckie, a także wyjątkową Elektrownię Szczytowo-Pompową. Niezapomniane kadry w połączeniu z delikatnym dreszczykiem adrenaliny na placach to gwarancja fantastycznych wspomnień na lata.

Zawartość prezentu

 • Swobodny lot paralotnią nad Górą Żar w tandemie z profesjonalnym pilotem
 • Czas trwania: 5 - 20 minut
 • Realizacja prezentu składa się z krótkiego naziemnego szkolenia teoretycznego oraz lotu widokowego. Podczas szkolenia uczestnik zapozna się z zasadami bezpieczeństwa
 • Start lotu to szczyt Góry Żar
 • Lot odbywa się nad malowniczą okolicą Międzybrodzia Żywieckiego, Jeziora Międzybrodzkiego i Góry Żar. Podczas lotu można zobaczyć m.in.: zbiornik elektrowni w szczycie Góry Żar, Jezioro Żywieckie, Kotlinę Żywiecką
 • Lot realizowany jest na paralotni posiadającej wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa w towarzystwie doświadczonego pilota
 • Możliwość bezpłatnego transportu autem na miejsce startu (Góra Żar)

Lot paralotnią nad Górą Żar to fantastyczny pomysł na:

 • Niespodziankę dla żony lub dziewczyny, która przyprawi ją o szybsze bicie serca. Będzie zachwycona perspektywą tak niecodziennego przeżycia, a wspaniała okolica sprawi, ze wrażenia z lotu będą jeszcze piękniejsze
 • Wyjątkowy prezent dla mężczyzny. Zabierz go w najwspanialszą podróż, dzięki której zyska zupełnie nowe spojrzenie i zgromadzi mnóstwo fascynujących doświadczeń
 • Niebanalny urodzinowy upominek dla osoby kochającej emocje! Chwile spędzone na paralotni to jedne z najpiękniejszych momentów w życiu, które z wypiekami na twarzy wspomina się nawet po latach
 • Niezapomnianą przygodę w przestworzach. Odważ się na więcej i poszybuj wśród chmur!

Dlaczego warto?

Paralotniarstwo to jeden z najbardziej fascynujących sportów lotniczych. Za co kochamy loty paralotnią? Adrenalina, poczucie wolności, możliwość podziwiania świata z wysokości na własne oczy, a nie tylko zza szyby. Podróż paralotnią toczy się niespiesznie – podczas lotu maszyna nie przekracza zwykle 50 km na godzinę, a wszystko po to, by w spokoju delektować się niesamowitymi widokami i chłonąć ich piękno pełną piersią. Paralotnia nie posiada silnika, dzięki czemu podczas kolekcjonowania wyjątkowych kadrów nie usłyszymy warkotu, a wręcz przeciwnie, dryfowaniu w przestworzach towarzyszyć będzie kojąca i relaksująca cisza. Szybując na paralotni, poczujesz się zupełnie lekko i swobodnie, dlatego zanim ponownie dotkniesz stopami ziemi, pomachaj nimi w powietrzu, i z uśmiechem na ustach rozkoszuj się zjawiskowo pięknymi krajobrazami.
 • Chcesz wiedzieć więcej o lataniu paralotnią? Sprawdź na blogu relację z lotu paralotnią >>
 • Ważne informacje
 • Ważność bonu: 12 miesięcy
 • Czas trwania: 5 - 20 minut
 • Lokalizacja: Żywiec
 • Dostępność: prezent sezonowy
 • Pogoda: ma wpływ na realizację
 • Osoby obserwujące: tak
 • Rezerwacja: Wymagana rezerwacja z wyprzedzeniem. Loty uzależnione są od warunków pogodowych oraz grafiku organizatora. Ze względu na duże zainteresowanie lotami w sezonie 2023, może wystąpić problem z realizacją w terminie weekendowym. Do dyspozycji wciąż pozostają dni powszednie - szczegółowych informacji udzieli organizator.
 • Warunki realizacji: Wymagany wiek pozwalający na realizację: 14 lat. Wymagana waga uczestnika: od 45 kg do 95 kg (parametry dotyczą wagi w kompletnym ubraniu), wzrost max 2 m. Loty organizowane są w sezonie od maja do września. Prezent jest uzależniony od warunków pogodowych. Opady lub porywisty wiatr uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji termin lotu może zostać zmieniony po wcześniejszych ustaleniach z Organizatorem. Zgoda obojga rodziców lub opiekunów prawnych w przypadku osób niepełnoletnich jest obowiązkowa. Dzień przed realizacją zalecany kontakt z organizatorem w celu potwierdzenia realizacji lotu. W przypadku braku odpowiednich warunków atmosferycznych możliwa jest zmiana lokalizacji na Javorový vrch.
 • Dodatkowe informacje: Zalecanym strojem jest nieprzewiewna kurtka oraz sportowe buty zabezpieczające kostkę. Za dodatkową opłatą w wysokości około 50 zł (płatne na miejscu), istnieje możliwość nagrania filmu podczas lotu. Przeciwwskazania do realizacji lotu to choroby serca, epilepsja, choroby umysłowe, choroby układu oddechowego, urazy stawów. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć opinii lekarza. Poziom akrobacji jest dopasowywany do preferencji i możliwości uczestnika. Jeżeli Pilot ma wątpliwości co do odpowiedniej wagi, stanu zdrowia lub trzeźwości pasażera, ma prawo odmówić wykonania lotu.
Lokalizacja

Dostępne lokalizacje:

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Oceń przeżycie
Anuluj
FAQ
Jakie są możliwości odnośnie filmowania lotu?

Za dopłatą około 50 zł organizator nagrywa lot przy użyciu swojego rejestratora, a film zostaje przekazany w ten sam dzień. Należy mieć ze sobą kartę pamięci (micro SD, minimum 16 GB). Istnieje również możliwość nagrywania swoją kamerą. W takim przypadku organizator przekaże instrukcję obsługi jak zabezpieczyć swój sprzęt.

Czy nagranie filmu z lotu paralotnią jest wykonywane przez uczestnika jego sprzętem czy pilota?

Filmowanie odbywa się przy wykorzystaniu sprzętu organizatora, należy mieć ze sobą kartę pamięci (micro SD, minimum 16 GB). Jest też możliwość nagrania lotu paralotnią nad Górą Żar samodzielnie (swoją kamerą). Instrukcje, jak zabezpieczyć sprzęt, otrzymają Państwo bezpośrednio od organizatora po dokonaniu rezerwacji.

Czy sprawdzi się taki prezent "Lot paralotnią" dla dzieci?

Minimalny wiek dziecka to 14 lat. Uczestnik leci z profesjonalnym instruktorem. Jeśli dziecko spełnia wymagania wiekowe, należy wykupić dwa osobne vouchery. Loty będą realizowane jeden po drugim. Nie ma możliwości, by paralotniarz zabrał od razu dwie osoby. Jednym słowem, loty paralotnią dla dwojga zawsze odbywają się osobno.

Jak wygląda kwestia przełożenia lotu w razie złych warunków atmosferycznych? Czy decyzja jest wysłana wcześniej czy podejmowana jest na miejscu?

Na dzień lub dwa przed ustalonym terminem prosimy o kontakt z organizatorem w celu potwierdzenia warunków atmosferycznych. Jeśli warunki te wymagają odwołania realizacji, ustalany jest nowy termin realizacji. Vouchery na lot paralotnią absolutnie nie tracą ważności w takiej sytuacji. Należy po prostu ustalić nowy, dogodny termin bezpośrednio z organizatorem.

Chciałbym kupić dla żony prezent: lot paralotnią (Góra Żar). Cena jest stała czy zmienia się w trakcie roku?

Kupując bon prezentowy na lot klient uzyskuje gwarancję stałości ceny. Bez względu na to, czy voucher zostanie zrealizowany od raz po zakupie czy niemal rok później, nie występują żadne dodatkowe opłaty.

Planuję zakupić dla siebie bon podarunkowy. Już kiedyś realizowałam i bardzo mi się podobał taki lot paralotnią (Skrzyczne). Opinie innych uczestników są dostępne? Chętnie poczytam przed zakupem vouchera.

Oczywiście. Udostępniamy opinie i recenzje klientów, którzy mieli okazję odbyć taki przelot nad Górą Żar. Zapraszamy do sekcji "Opinie" tuż pod nazwą prezentu.

Dostawa i Płatności
Dostawa:      
       

E-VOUCHER

  0 zł

 

bon elektroniczny w pdf | Już w 5 minut

KURIER FEDEX

  0 zł

 

zamówienia powyżej 300zł | 1 dzień roboczy (zamówienia do godz. 12:30)

KURIER FEDEX

 15 zł

   

zamówienia poniżej 300zł | | 1 dzień roboczy (zamówienia do godz. 12:30)

POCZTA - ekonomiczny polecony

  8 zł

 

2-7 dni roboczych (poczta jest wysyłana w poniedziałki i czwartki)

POCZTA - priorytet polecony

 13 zł

 

1-3 dni robocze (poczta jest wysyłana w poniedziałki i czwartki)

ODBIÓR OSOBISTY - Wrocław

  0 zł

 

 

 
Formy płatności:
 

PRZELEW bankowy

PRZELEW internetowy ekspresowy | Przelewy24

KARTY PŁATNICZE debetowe i kredytowe | Przelewy24     

PAY-PO - Kup teraz, zapłać poźniej | Przelewy24 

PAYPAL | Przelewy24

E-RATY | Przelewy24 - przy zakupach powyżej 300zł

GOTÓWKA | Biuro Prezentokracji - Wrocław

Podobne produkty