Upominki biznesowe z klasą

W biznesie liczą się szczegóły. Często to detale decydują o nawiązaniu współpracy, zawarciu korzystnego kontraktu czy wyborze naszej ofert spośród wielu konkurencyjnych. Warto zatem zadbać, by zarówno pierws...

W biznesie liczą się szczegóły. Często to detale decydują o nawiązaniu współpracy, zawarciu korzystnego kontraktu czy wyborze naszej ofert spośród wielu konkurencyjnych. Warto zatem zadbać, by zarówno pierwsze, jak i każde kolejne wrażenie dotyczące naszej firmy było więcej niż pozytywne. Jak to zrobić?

 

Upominki biznesowe to charakterystyczna kategoria prezentów, w przypadku której obowiązują nieco inne zasady niż podczas wyboru niespodzianki na urodziny czy ślub. Przede wszystkim – postaw na elegancję. Ekskluzywne, stylowe gadżety to uniwersalny sposób, aby nawiązać i podtrzymać relację biznesową albo zmotywować pracownika. Po drugie – weź pod uwagę upodobania obdarowanego. Personalizacja prezentu to klucz do zapamiętania i wywarcia dobrego wrażenia.

 

Prezenty biznesowe dla VIP-ów

Szukając idealnego prezentu dla klienta, partnera biznesowego lub współpracownika, zastanów się, co lubi, czym się interesuje i jaka jest osoba, którą obdarowujesz. Klasyczne, eleganckie upominki takie jak zestaw akcesoriów do wina, filiżanki do kawy, zaparzacz do espresso czy stylowy, metalizowany wizytownik sprawdzą się w wielu przypadkach.

 

Czasem jednak warto puścić wodze fantazji i zaskoczyć współpracownika czymś naprawdę niezwykłym. Nowoczesny, starannie wykonany zegarek na złotej bransoletce będzie wspaniałym upominkiem dla dbającej o nienaganny wygląd kobiety biznesu – podczas ważnych spotkań będzie przykuwał uwagę otoczenia, a może nawet zastąpi jej biżuterię. Przepiękne, srebrzyste pióro wieczne o opływowej linii spodoba się z kolei każdemu mężczyźnie, który lubi eleganckie i praktyczne gadżety.

 

Ekskluzywne upominki firmowe

Kiedy szukasz prezentu dla całej firmy, grupy klientów albo pracowników, wybierz coś, co ich zmotywuje albo przyda się w codziennej pracy. Dzięki temu Twój upominek nie będzie kolejnym kurzącym się na półce zbędnym przedmiotem. Przeciwnie – przy każdym użyciu funkcjonalnego shakera do koktajli bądź zaparzacza do kawy pomyślą ciepło o Twojej firmie.

 

Prezenty biznesowe na święta również nie powinny być zbyt banalne. Zapomnij o kalendarzach i pendrive’ach! Podaruj klientom coś naprawdę intrygującego, jak klocki „Seven Stones”, albo praktycznego, jak wielofunkcyjny nóż kieszonkowy lub stojak na biżuterię. To świetny sposób, by Twoja firma wyróżniła się spośród innych, a to z pewnością przełoży się na trwałe kontakty biznesowe.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Upominki biznesowe

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 21 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 21 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2