Stylowe prezenty

Jak powiadała Coco Chanel "Moda przemija, styl pozostaje". Myślą tą warto kierować się przy wyborze prezentów i upominków, by wywołać zadowolenie u obdarowywanej osoby. Ponadczasowy design ukryty w stylowych...

Jak powiadała Coco Chanel "Moda przemija, styl pozostaje". Myślą tą warto kierować się przy wyborze prezentów i upominków, by wywołać zadowolenie u obdarowywanej osoby. Ponadczasowy design ukryty w stylowych prezentach ucieszy naszych znajomych i rodzinę, jak również wymagających profesjonalnego podejścia partnerów biznesowych. Postawienie na niecodzienną formę, elegancję i kunsztowne wykonanie będzie gwarantem, że wybrany przez nas prezent nie tylko wyróżni się, ale również pozostanie z właścicielem na długo.

 

Tym, co cechuje wyselekcjonowane w kategorii przedmioty, jest unikatowy design i nieprzemijający styl. To również nieprzeciętne podejście projektantów do przedmiotów użytkowych oraz mistrzowskie igranie z formą. Produkty te, poza funkcjonalnością, odznacza wysoka jakość materiałów oraz ugruntowana sukcesami renoma marki.

 

Dobierając odpowiedni prezent, warto wziąć pod uwagę upodobania osób, którym chcemy sprawić przyjemność. Zastanówmy się więc co lubią i cenią w przedmiotach. Jeśli szukamy biznesowego upominku, pomyślmy o tym, jakie emocje chcemy wywołać. Elegancki prezent biznesowy powinien nie tylko robić fantastyczne pierwsze wrażenie, ale również stale przypominać o firmie i ułatwiać nawiązanie trwałych relacji.

 

Koneserów wina z pewnością ucieszą stylowe akcesoria, które na stałe zapisały się na kartach historii designu. Znawcy docenią również funkcjonalne karafki, w których podawać można wina lub w estetyczny sposób serwować wodę.

 

Lubiących celebrować poranki kawą, obdarujmy eleganckim zaparzaczem do espresso. Klasyczny w formie projekt włoskiej marki Ossidiana, bądź noszący futurystyczne akcenty od Alessi, pozwolą na przygotowanie aromatycznej kawy i ucieszą oko wyrafinowanym stylem.

 

Dla tych, którzy cenią dobry i użyteczny design znakomitym pomysłem na prezent będą również eleganckie przedmioty stanowiące wyposażenie jadalni i kuchni. Stalowa misa na owoce autorstwa projektanta Mario Trimarchi czy przepiękny szklany wazon z kolekcji Aalvar Aalto wniosą do wnętrza niecodzienne formy, z których obdarowani mogą odtąd cieszyć się na co dzień.

 

Szukając prezentów nie bójmy się wybierać wśród stylowych akcesoriów. To kategoria podarunków, którymi wyrazić można bardzo wiele - szacunek dla współpracowników bądź podziękowanie partnerom biznesowym. Eleganckie dodatki takie jak wieczne pióra czy zegarki, wybrane specjalnie pod gusta naszych bliskich, stanowią zawsze nietuzinkowy, a zarazem praktyczny prezent.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Stylowe upominki

Filtruj
Sortuj

16-30 Z 65 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

16-30 Z 65 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4