Degustacje wina

Nasze podniebienia uwielbiają rozkoszować się wyjątkowym smakiem i doświadczać nowych wrażeń. Vouchery podarunkowe na degustacje będą wyśmienitym pomysłem na upominek dla miłośników wysokiej jakości a...

Nasze podniebienia uwielbiają rozkoszować się wyjątkowym smakiem i doświadczać nowych wrażeń. Vouchery podarunkowe na degustacje będą wyśmienitym pomysłem na upominek dla miłośników wysokiej jakości alkoholi i nie tylko. Doskonałym pomysłem na elegancki prezent dla mężczyzny będzie degustacja whisky lub kurs degustacyjny piwa. Jeśli szukacie czegoś bardziej uniwersalnego, lecz równie atrakcyjnego, to koniecznie zapoznajcie się z bogatą ofertą degustacji wina.

 

DEGUSTACJE WYOSTRZAJĄCE ZMYSŁY

Proponowane przez nas najwyższej klasy degustacje whisky, wina czy piwa to coś więcej niż poznawanie nowych smaków. To kurs patrzenia na alkohole z zupełnie innej perspektywy. Podczas degustacji pod okiem specjalisty obdarowany będzie miał szansę zobaczyć, na czym polega profesjonalna ocena wysokiej jakości alkoholi. Zwrócenie uwagi na istotne aspekty, koloru, zapachu czy smaku alkoholi pozwoli docenić ich jakość w przyszłości i błyszczeć na wszelkich spotkaniach towarzyskich.

 

VOUCHER NA DEGUSTACJE – PREZENT DLA SMAKOSZA

Komu można podarować upominek w postaci zaproszenia na degustację alkoholu? Przyjacielowi, który zawsze zwraca uwagę na jakość whisky. Tacie, który lubi od czasu do czasu otworzyć sobie dobre piwo do meczu. Żonie, która za każdym razem dokładnie studiuje kartę win w restauracji zanim dokona wyboru. Na pewno znacie taką osobę, która wie o wiele więcej na temat konkretnego trunku, lecz ciągle jej mało. Wręczając jej jeden z naszych prezentów będziecie mieć pewność, że idealnie trafiliście w gust.

 

DEGUSTACJA ZAMIAST TRADYCYJNEJ BUTELKI ALKOHOLU

Butelka dobrego wina w prezencie czy wysokiej jakości koniaku to prezent, który ucieszy wielu mężczyzn. Dlaczego więc nie pójść o krok dalej? Voucher na degustację whisky lub wina nie tylko pozwoli skosztować wytrawnych drinków, to okazja do poznania historii oraz sposobów tworzenia, destylacji i dojrzewania różnych gatunków alkoholi. To doskonały pomysł na spędzenie wieczoru w atmosferze relaksu i rozrywki.

 

DEGUSTACJA WINA

Czym charakteryzuje się dobre wino? Z jakimi potrawami najlepiej łączyć poszczególne rodzaje, aby pokreślić ich smak? Dowiecie się tego biorąc udział w degustacji wina lub warsztatach winiarskich. To także super pomysł na podarunek dla osób, które potrafią docenić smak wytwornego alkoholu. Oferowane przez nas degustacje odbywają się m.in. w studiach kulinarnych, salach szkoleniowych, winiarniach i winnicach. Polecamy szczególnie te ostatnie ze względu na niezwykłą atmosferę miejsca, w którym uprawiana jest winorośl i produkowane jest lokalne wino.

 

DEGUSTACJA WHISKY

Ten szlachetny alkohol coraz częściej towarzyszy różnego rodzaju imprezom wypierając bardziej tradycyjne, krajowe trunki. Whisky wciąż kojarzy się z luksusem i elegancją i traktowana jest jako atrybut gentlemana. Podczas kameralnych degustacji dowiecie się skąd biorą się aromaty wyczuwalne w whisky, jak rozpoznać dobry trunek oraz poznacie najlepsze jej gatunki. Jeśli szukacie oryginalnego i gustownego upominku dla szefa czy partnera, to właśnie trafiliście w odpowiednie miejsce.

 

DEGUSTACJA PIWA

Miłośników złotego trunku z pewnością w naszym kraju nie brakuje. W ciągu ostatnich lat zmieniło się podejście do picia piwa, a kraftowe browary zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu. Wychodząc naprzeciw tym trendom oferujemy kursy kiperskie i warsztaty warzenia piwa połączone z degustacją. Uczestnicy będą mieli okazję skosztować różne rodzaje piwa, dowiedzą się w jakim szkle należy je podawać oraz z czym je łączyć. To fantastyczny pomysł na prezent dla koneserów.

 

VOUCHER NA KOLACJĘ DEGUSTACYJNĄ

Oprócz kursów, warsztatów i degustacji luksusowych alkoholi, w kategorii tej znajdziecie również zaproszenia na kolację degustacyjną. To okazja, aby spędzić wieczór na smakowaniu wyjątkowych potraw opartych zazwyczaj na autorskich przepisach szefa kuchni danej restauracji. Vouchery z naszej oferty są przeznaczone dla 2 osób, aby móc w towarzystwie bliskiej osoby cieszyć się smakiem menu degustacyjnego i porównywać swoje doznania. To świetny pomysł na prezent dla Pary, która lubi eksperymenty kulinarne.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Degustacje wina i powa w prezencie

Filtruj
Sortuj

14 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

14 wynik(ów)

Polecane Cena Cena