Na 30-stkę dla Niej

Na 30-stkę dla Niej

Wybór idealnego prezentu na 30 urodziny dla kobiety to spore wyzwanie! Trzydziestolatka to z jednej strony wciąż jeszcze spragniona zabawy dziewczyna, z drugiej coraz bardziej wymagająca kobieta. Prezent mus...

Wybór idealnego prezentu na 30 urodziny dla kobiety to spore wyzwanie! Trzydziestolatka to z jednej strony wciąż jeszcze spragniona zabawy dziewczyna, z drugiej coraz bardziej wymagająca kobieta. Prezent musi być wyjątkowy, zaskakujący i dopasowany do charakteru jubilatki. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się, czy kończąca 30 lat koleżanka jest typem kobiety, która uwielbia wyzwania i skoki ze spadochronem, czy raczej bardziej się ucieszy z weekendu w SPA? Czy ceni samorealizację czy bardziej ucieszy ją wspólna zabawa z przyjaciółmi?

Jeżeli jubilatka stawia na rozwój, idealnym upominkiem będzie kurs – wspinaczki, tańca lub fotografii. Jeżeli większą przyjemność jej sprawia zabawa z przyjaciółmi dobrym wyborem może okazać się wyprawa off-road lub quady. Warto również wziąć pod uwagę prezenty z kategorii „zakupy i stylizacja”. Kurs makijażu lub sesja fotograficzna ucieszy niemalże każdą kobietę. Ciekawym pomysłem są również zakupy ze stylistą i metamorfoza, po której każda kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza!

JAKI POWINIEN BYĆ PREZENT NA 30 URODZINY DLA ŻONY?
Partnerce na 30 urodziny trzeba podarować coś naprawdę specjalnego! Taka okrągła data, to idealny pretekst, aby spełnić czyjeś marzenie. Jazda sportowym samochodem, lot balonem, a może po prostu romantyczny wieczór w winnicy - Ty najlepiej wiesz, co ucieszy Twoją żonę. Jeżeli jednak masz wątpliwości, podaruj ukochanej całą Kolekcję Przeżyć - eleganckie pudełko, zawierające wybór około 30 niezwykłych atrakcji, z którego osoba obdarowana wybiera jedno - to wymarzone.

JAKI PREZENT NA 30 URODZINY DLA KOLEŻANKI Z PRACY?
Doskonałym pomysłem na prezent dla koleżanki zza biurka jest podarowanie przeżycia kulturalnego - biletów do opery, teatru lub na koncert. 30 urodziny koleżanki to również doskonała okazja do wspólnej integracji - przygoda w Escape Room to nie tylko świetny pomysł na prezent, ale również okazja do nawiązywania przyjaźni.

Niezależnie do wyboru, jedno jest pewne - podarowanie przeżycia jest zawsze cenniejsze od rzeczy! Idealny prezent powinien nie tylko sprawiać ogromną radość, ale również dostarczać emocji i niezapomnianych wrażeń. Podarowanie przeżycia gwarantuje, że obdarowany poczuje się wyjątkowo, bo piękne uczucia i emocje są bezcenne.

5 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • Zestaw prezentowy 2-PACK CHALLANGE - 2-PACK CHALLANGE - Podwójna adrenalina hit-label
  1 osoba

  2-PACK CHALLENGE - Podwójna adrenalina 2-PACK CHALLENGE - Podwójna adrenalina

  Pakiet dwóch atrakcji z ogromną dawką adrenaliny. Atrakcja lotnicza i jazda autem sportowym po torze. Do wyboru różne lokalizacje na terenie Polski.

  1 osoba
  499 PLN

  Warszawa (okolice) Wrocław (okolice) Poznań Trójmiasto (okolice) Kraków Lublin (okolice)

 • Alessi Zegarek damski Luna

  Zegarek damski Luna Zegarek damski Luna

  Projektant: Alessandro Mendini | Marka: Alessi

  520 PLN
 • Motoparalotnie w Lublinie
  1 osoba

  Lot motoparalotnią - Lublin Lot motoparalotnią - Lublin

  Lot w towarzystwie mistrza świata w slalomach na paralotni. Malownicza trasa m.in. nad pałacem w Kozłówce. Lot motoparalotnią to fantastyczna przygoda i niezapomniane chwile.

  1 osoba
  159 PLN

  Lublin (okolice)

 • Lot akrobatyczny szybowcem
  1 osoba

  Lot szybowcem akrobatycznym Lot szybowcem akrobatycznym

  Lot szybowcem akrobatycznym SZD-54-2 PERKOZ dla 1 osoby. Wyciągarka wznosi szybowiec na wysokość 1000 metrów. Podczas lotu pilot pokazuje możliwości szybowca.

  1 osoba

  389 PLN

  369 PLN

  Biała Podlaska

 • Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda hit-label
  1 -2 osoby

  Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda

  Wybierz jedno z około 50 wyjątkowych przeżyć. Propozycje dla niej, dla niego i dla pary. Do wyboru: kolacje, degustacje, masaże, loty i ekstremalne emocje.

  1 -2 osoby
  199 PLN

  Wrocław Katowice Warszawa (okolice) Zielona Góra Kraków Warszawa Trójmiasto Łódź Słomczyn (Mazowsze) Poznań Szczecin Szczawnica (Małopolska) Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Ułęż (Lubelskie) Giżycko Wrocław (okolice) Częstochowa Góra Żar Darłowo Bydgoszcz Sosnowiec Katowice (okolice)

5 wynik(ów)

Polecane Cena Cena