Prezenty dla klientów

Zastanawiasz się, jaki prezent podarować swojemu długoletniemu partnerowi biznesowemu lub jak docenić kluczowego klienta? Zaskocz go! Prezent w formie przeżycia z pewnością zrobi na nim duże wrażenie i wywoł...

Zastanawiasz się, jaki prezent podarować swojemu długoletniemu partnerowi biznesowemu lub jak docenić kluczowego klienta? Zaskocz go! Prezent w formie przeżycia z pewnością zrobi na nim duże wrażenie i wywoła mnóstwo pozytywnych emocji! Biznes to ludzie, a ludzie to relacje. Trafiony prezent biznesowy potrafi naprawdę wiele zdziałać. Pomaga nawiązać nowe kontakty, utrwalić więzi, może być także miłym przypieczętowaniem udanego kontraktu. Wręczony upominek biznesowy ma być dowodem wdzięczności i pokazać, jak bardzo doceniamy klienta lub kontrahenta.

CHCESZ, ABY PREZENT ZROBIŁ WRAŻENIE NA KLIENCIE?

Postaw na unikalność. Zastanawiasz się jak znaleźć oryginalny prezent dla klienta, którego nie podarował jeszcze nikt wcześniej? Zamknij oczy i wyobraź sobie dziecięce marzenie o swobodnym dryfowaniu w przestrzeni. Teraz je otwórz i zobacz jak marzenia się spełnia. Loty balonem realizujemy już niemal w całej Polsce. To gwarancja niesamowitych wspomnień uwiecznionych na zdjęciach i odrobina luksusu, która z pewnością podkreśli rangę każdej uroczystej okazji biznesowej.

POSTAW NA KULTURĘ

Weekend wrażeń z teatrem i kolacją lub wyjątkowy wieczór w filharmonii. Sztuka pobudza zmysły, a wykwintne jedzenie stanowi jej idealne dopełnienie. Podaruj klientowi w prezencie wyjątkowe chwile, na które zwykle brakuje czasu. Połączenie tych dwóch atrakcji to gwarancja udanego wieczoru w eleganckim stylu. Wspaniałe spektakle i najwyższy poziom kulinarny z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający kontrahenci.

PREZENTY BIZNESOWE, KTÓRE ŁĄCZĄ

Umowy i kontrakty łączą ludzi na pewien czas. Ale prawdziwe relacje budują wspólne przeżycia. Emocje, których razem doświadczyliśmy, zostają w pamięci i przekładają się na sprawniejszą komunikację w przyszłości. Zależy Ci na zacieśnianiu kontaktów? Zarezerwuj w prezencie wyjazd na weekend albo zaproś swojego klienta na lot widokowy samolotem lub lot hydroplanem połączony z lądowaniem na jeziorze. Przeżyjcie coś niesamowitego – razem!

PRESTIŻOWE UPOMINKI KLASY PREMIUM

Specjalnie dla kluczowych klientów i kontrahentów przygotowaliśmy wyjątkowe Kolekcje Lifestyle. Znalazły się w niej unikatowe produkty w najbardziej pożądanych kategoriach prezentowych, wszystkie starannie dobrane i najwyższej jakości. W świecie luksusowych przedmiotów Twój klient lub kontrahent poczuje się doceniony i wyróżniony. A za wymarzony prezent z pewnością będzie chciał się odwdzięczyć.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Eleganckie prezenty dla klientów pozwolą podować trwałe relacji w biznesie

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 29 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 29 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2