Prezenty dla firm

Prezenty dla firm

Nagrody jubileuszowe, nagrody motywacyjne dla pracowników czy prezenty dla szefa stanowią nieodłączny element zawodowej sfery życia. Udany biznes to także lojalni klienci oraz długofalowe relacje z kontrahen...

Nagrody jubileuszowe, nagrody motywacyjne dla pracowników czy prezenty dla szefa stanowią nieodłączny element zawodowej sfery życia. Udany biznes to także lojalni klienci oraz długofalowe relacje z kontrahentami. Kategoria prezentów biznesowych wymaga szczególnej dbałości o formę, ponieważ często zależą od niej nie tylko kontakty interpersonalne, ale również rozwój firmy. Jak wybrać idealny prezent firmowy? Szukając czegoś, co naprawdę ucieszy obdarowanego.

PREZENT DLA FIRM DBAJĄCYCH O RELACJE

Zamiast sztampowego zegarka – lot balonem, zamiast kosza słodyczy – zaproszenie do teatru lub elegancki voucher na kolację. Prezenty w formie przeżyć w przeciwieństwie do przedmiotów budują relacje – ich realizacja uszczęśliwia obdarowanego, a to z kolei rzutuje na dobre kontakty biznesowe. Warto zatem wybrać prezent, który naprawdę uszczęśliwi obdarowanego i pozwoli mu zrealizować marzenia.

W budowaniu lojalności klientów oraz kształtowaniu trwałych relacji z partnerami biznesowymi najważniejsze jest wzbudzanie emocji. Każdy trafiony prezent wywołuje ekscytację i przynosi mnóstwo pozytywnych wrażeń. Jednak prędzej czy później każda rzecz staje się przedmiotem codziennego użytku, a jej wartość w oczach właściciela maleje. Prezenty w formie przeżyć zapewniają niezapomniane wrażenia, które wraz z upływem czasu nie tracą na aktualności i pozostają w pamięci. Co więcej, za każdym razem gdy Twój klient lub kontrahent przypomni sobie o przeżyciu, pomyśli też o Twojej firmie.

MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW – PREZENTY SKROJONE NA MIARĘ

Pracownicy coraz częściej oczekują benefitów, które będą współgrać z prowadzonym przez nich stylem życia. Z punktu widzenia pracodawcy najlepszy prezent to taki, który pozwala pracownikowi się rozwijać, a jednocześnie buduje jego lojalność i zaangażowanie. Aby nagrody i prezenty firmowe skutecznie motywowały pracowników do efektywnej pracy, powinny być idealnie dopasowane do ich oczekiwań, które coraz częściej wiążą się nie tylko z finansami, ale także potrzebą samorozwoju.

W tej kategorii znajdziesz bogatą ofertę przeżyć: od oryginalnych i ekscytujących lotów paralotnią, balonem czy helikopterem, przez emocjonujące jazdy sportowymi samochodami, po realizujące indywidualne pasje kursy kulinarne, kiperskie, motorowodne i inne. Przygotowaliśmy także serię unikatowych prestiżowych produktów klasy premium, które tworzą naszą wyjątkową kolekcję Lifestyle. Pokaż, że rozumiesz potrzeby swoich pracowników. Podaruj im wrażenia, o których długo nie zapomną i którymi chętnie podzielą się nimi z innymi.

2 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda hit-label
  1 -2 osoby

  Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda

  Wybierz jedno z około 80 wyjątkowych przeżyć. Propozycje dla niej, dla niego i dla pary. Do wyboru: kolacje, degustacje, masaże, loty i ekstremalne emocje na torze wyścigowym.

  1 -2 osoby
  199 PLN

  Kraków Łódź Kielce Warszawa Poznań Trójmiasto Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie) Warszawa (okolice) Wrocław Częstochowa Katowice (okolice) Lublin (okolice) Poznań (okolice) Wrocław (okolice) Leszno Katowice Szczecin Darłowo Bydgoszcz Sosnowiec Szczawnica (Małopolska) Góra Żar

 • Koncert w Filharmonii Bałtyckiej i kolacja dla Dwojga
  2 osoby

  Koncert w Filharmonii Bałtyckiej i kolacja dla Dwo... Koncert w Filharmonii Bałtyckiej i kolacja dla Dwojga

  Wyjątkowy wieczór muzyczny w Trójmieście: koncert i kolacja dla Dwojga. Wybrany koncert w Filharmonii Bałtyckiej to spotkanie ze sztuką najwyższej klasy. Kolacja w historycznym Gdańsku u brzegu Motławy (zupa, danie główne, deser, lampka wina).

  2 osoby
  389 PLN

  Trójmiasto

2 wynik(ów)

Polecane Cena Cena