Prezent na 30 dla Niego

Na 30-stkę dla Mężczyzny

Szukasz wyjątkowego prezentu na 30-stkę dla Niego - kolegi, męża, przyjaciela? Podaruj mu ogrom wrażeń i dużą dawkę zabawy! Trzydziestolatek to pełen energii facet, który jest w momencie życia idealnym d...
Szukasz wyjątkowego prezentu na 30-stkę dla Niego - kolegi, męża, przyjaciela? Podaruj mu ogrom wrażeń i dużą dawkę zabawy! Trzydziestolatek to pełen energii facet, który jest w momencie życia idealnym do spełniania najbardziej odważnych marzeń!
Kiedy, jak nie teraz ma skakać ze spadochronem, próbować driftingu na torze Subaru lub poczuć czym jest Flyboard? Idealny prezent na 30 dla faceta to taki, który będzie wspominał do końca życia. A może właśnie obudzisz jego życiową pasję i okaże się, że bycie pilotem szybowca to jego ukryte, prawdziwe powołanie?
Jeżeli jednak 30 letni jubilat nie jest typem sportowca, postaw na prezenty, które pozwolą rozwijać pasje i umiejętności. Kurs gotowania, tańca a może fotografii? Kursy to nie tylko wyjątkowe przeżycia, to nowe umiejętności i okazja do nawiązywania znajomości, za które obdarowany z pewnością będzie wdzięczny.

JAKI PREZENT DLA DRUGIEJ POŁOWY NA 30 URODZINY?
Niech koledzy obdarowują Twojego mężczyznę ekstremalnymi przeżyciami, Ty wybierz coś, z czego będziecie mogli skorzystać oboje, by wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień. Coś, co sprawi, że z jednej strony będziecie się świetnie bawić, z drugiej wypoczniecie. Weekend off-road połączony z wieczorami SPA, a może wspólny lot balonem? Wybierz dla męża taki prezent, którego oboje nie zapomnicie!

JAKI PREZENT NA 30-STKĘ DLA KOLEGI Z PRACY?
Koledze z pracy podaruj coś, co pozwoli zapomnieć 30-latkowi o upływającym czasie! Ekstremalną zabawę na torze gokartowym lub lot paralotnią! Idealnym prezentem na 30 urodziny mężczyzny będzie prezent – wyzwanie np. skok ze spadochronem lub pomysł na spędzenie piątkowego wieczoru – w teatrze lub operze.

PODARUJ WOLNOŚĆ WYBORU!
Jeżeli jednak cięgle masz wątpliwości, co ucieszy jubilata, podaruj kolekcję przeżyć – eleganckie pudełko, zawierające wybór około 30 niezwykłych atrakcji, z którego osoba obdarowana wybiera wymarzone przeżycie. Pamiętaj, że idealny prezent dla mężczyzny na 30 urodziny, powinien nie tylko sprawiać radość, ale również dostarczać niezapomnianych wrażeń. Podarowanie przeżycia gwarantuje, że obdarowany poczuje się wyjątkowo, bo piękne uczucia i emocje są bezcenne.

1-15 Z 337 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 337 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4