Motywowanie i integracja pracowników

 

Nagrody w konkursach dla pracowników

W ofercie Prezentokracji znajduje się szeroka gama BONÓW NA PRZEŻYCIA – od jazdy rajdowym Subaru na torze,  poprzez lot balonem, skok ze spadochronem, aż po degustację piwa czy weekend w SPA. Nasze doświadczenia pokazują, iż zastosowanie przeżyć jako nagród w konkursach dla pracowników pobudza wyobraźnię i wzmaga rywalizację. Co najważniejsze, pracownicy otrzymujący nagrodę dzielą się ze znajomymi wrażeniami z jej realizacji, co skutkuje wzmocnieniem efektu Employer Branding.

 

Nagrody do systemów kafeteryjnych i programów motywacyjnych

Programy motywacyjne i kafeteryjne dają uczestniczącym w nich pracownikom możliwość samodzielnego wyboru nagrody, dlatego liczy się szerokość i atrakcyjność oferty. Experiago to ponad 700 przeżyć i ponad 1000 prestiżowych produktów klasy premium, a każdy z nich dobrany tak, by pobudzić wyobraźnię i zapewnić wyjątkowe wrażenia.

 

Nagrody roczne i okolicznościowe

Docenianie osiągnięć pracowników to nie tylko sposób na wzmacnianie ich lojalności – to również doskonała inwestycja. Niezależnie od tego, czy chcemy docenić staż pracy, czy też wspólnie świętować kluczowe momenty w życiu pracownika, potrzebny jest elegancki prezent, który będzie idealną odpowiedzią na potrzeby i gusta odbiorcy. KOLEKCJE LIFESTYLE świetnie sprawdzą się w tej roli.

 

Prezenty świąteczne dla pracowników

Eleganckie pudełka prezentowe Prezentokracji doskonale sprawdzą się w charakterze prezentów świątecznych. Firma zainteresowana obdarowaniem pracowników zakupuje eleganckie pudełka z katalogiem i bonem prezentowym w środku. Obdarowany pracownik wybiera z katalogu jeden z ekskluzywnych upominków (KOLEKCJE LIFESTYLE) lub decyduje się na realizację jednego z niezapomnianych przeżyć (KOLEKCJE PRZEŻYĆ). W obu przypadkach możemy mieć pewność, że prezent będzie trafiony, bo możliwość wyboru pozostawiamy obdarowanemu.

 

Eventy i imprezy integracyjne

 W ofercie Prezentokracji znajduje się ponad 700 wyjątkowych przeżyć. Przy ich realizacji w stały sposób współpracujemy z bazą ponad 100 sprawdzonych partnerów na terenie całej Polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie przygotować unikalną koncepcję IMPREZY INTEGRACYJNEJ, którą pracownicy zapamiętają na długie lata..

 

 


Dlaczego my?

                                                                    
 

8 Lat
Doświadczenia

 

 

Kompleksowa
Oferta

 

 

Wyjątkowy
Design i Jakość

 

Tysiące
Zadowolonych
Klientów

 

100 %
Polskiego kapitału

Kontakt

Agata Kubiak

Manager B2B

agata.k@prezentokracja.pl

tel.: 535 812 610

 

 info@prezentokracja.pl

 tel.: 500 163 609

tel.: 71 350 02 06