Szkolenia lotnicze

Szkolenia lotnicze

Podaruj swoim bliskim szkolenia lotnicze lub szkolenia spadochronowe, niech poczują wyjątkowe emocje, jakie towarzyszą szkoleniom i kursom w powietrzu. Kurs paralotniarstwa lub szkolenie spadochrono...

Podaruj swoim bliskim szkolenia lotnicze lub szkolenia spadochronowe, niech poczują wyjątkowe emocje, jakie towarzyszą szkoleniom i kursom w powietrzu. Kurs paralotniarstwa lub szkolenie spadochronowe to idealny prezent dla osób, które próbowały już swoich sił w tych dyscyplinach i poczuły pasję. Szkolenie lotnicze z pewnością ucieszy miłośników samolotów. Chcesz sprawić komuś radość, wybierz podniebne szkolenie z naszej oferty.

 

Szkolenia lotnicze w prezencie

Szkolenie lotnicze trwa 100 minut. Składa się ze szkolenia teoretycznego, oraz lotu zapoznawczego. Pozwala poczuć wolność, jaką daje możliwość samodzielnego sterowania samolotem. Po profesjonalnym przeszkoleniu przez instruktora lotnictwa obdarowany zasiądzie na miejscu pierwszego pilota i opanuje przestrzeń powietrzną! Podaruj komuś spełnienie marzeń i obudź pasję!

 

SZKOLENIE SPADOCHRONOWE DLA SPRAGNIONYCH EMOCJI!

Szkolenia przygotowane dla osób, którym marzy się samodzielny skok. Po szkoleniu teoretycznym, każdy z kursantów będzie miał okazję odbyć kilka skoków. Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów i trwają w zależności od zaawansowania od 2 do 6 dni. Najbardziej rozbudowana propozycja oprócz skoków zapewnia możliwość nauczenia się podniebnych ewolucji. Takie szkolenia to nie tylko ciekawa forma aktywnego spędzania wolnego czasu, to również ciekawe doświadczenia i umiejętności, które budują osobowość.

 

A może kurs paralotniarstwa?

Profesjonalne szkolenie paralotniarskie prowadzone przez byłego trenera kadry narodowej, to wyjątkowy prezent na 30 urodziny, dla fana podniebnych przygód. Szkolenie jest potwierdzone świadectwem ukończenia I etapu (uprawnia do przystąpienia do etapu II w każdej certyfikowanej szkole latania). Dodatkowo otrzymuje się uprawienia do wykonywania lotów holowanych i książkę lotów pilota paralotni. Kurs paralotniarstwa to coś więcej niż zwykły lot – to poczucie samodzielności i możliwość poznania tajników wyjątkowego sportu.

DLA KOGO SZKOLENIE W PREZENCIE?
Szkolenie to znakomity prezent dla mężczyzny zafascynowanego lataniem. Sport, aktywność, adrenalina a przede wszystkim nowe umiejętności i nowa pasja – czyli wszystko, czego pragnie mężczyzna. To również doskonały prezent dla aktywnej, nowoczesnej kobiety – niesamowite emocje i poczucie nieskrępowanej wolności z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

2 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • szkolenia spadochronowe AFF
  1 osoba

  Kurs spadochronowy AFF 1-go stopnia Kurs spadochronowy AFF 1-go stopnia

  Profesjonalne szkolenie spadochronowe AFF pierwszego stopnia. Czas trwania kursu - 2 dni (teoria + praktyka). Uczestnik wykona 2 skoki z 4000 m w asyście dwóch instruktorów.

  1 osoba
  1 599 PLN

  Poznań Trójmiasto Kraków Bielsko-Biała Nowy Targ

 • Szkolenie z samodzielnym skokiem spadochronem
  1 osoba

  Szkolenie spadochronowe AFF Szkolenie spadochronowe AFF

  Profesjonalne szkolenie spadochronowe (teoria + praktyka). Obejmuje m.in 8 skoków ze spadochronem z wysokości 4000 m. Pamiątkowa płyta DVD z nagraniem wszystkich wykonanych skoków.

  1 osoba
  4 499 PLN

  Poznań Trójmiasto Kraków Bielsko-Biała Nowy Targ Poj. Kaszubskie

2 wynik(ów)

Polecane Cena Cena