Skoki spadochronowe

Spadochrony

Jeżeli szukasz idealnego prezentu dla ludzi kochających adrenalinę i mocne przeżycia, to właśnie znalazłeś! Skok ze spadochronem to jedno z tych doświadczeń, na które ma ochotę prawie każdy, ale nie...

Jeżeli szukasz idealnego prezentu dla ludzi kochających adrenalinę i mocne przeżycia, to właśnie znalazłeś! Skok ze spadochronem to jedno z tych doświadczeń, na które ma ochotę prawie każdy, ale niewielu ma odwagę je zrealizować. Taki ekstremalny prezent to prawdziwa motywacja to tego, aby w końcu spełnić marzenie o lataniu.

SKOKI SPADOCHRONOWE - PREZENT DLA ODWAŻNYCH!

Nie ma co ukrywać – taki prezent spodoba się tylko osobom odważnym i żądnym przygód. Pierwszy skok ze spadochronem wymaga przełamania własnych granic i prawie zawsze wiąże się ze strachem. Jednak kto raz się przełamie, poczuje ogromny przypływ siły i wiary w siebie, który będzie rzutować na wszystkich sferach życia. Taki zastrzyk energii przyda się zarówno jako prezent dla 18-latka, który rozpoczyna dorosłe życie, jak i dla 40-latka, któremu da poczucie, ze życie się zaczyna dopiero po czterdziestce! Jeżeli sam masz ochotę zrobić coś wyjątkowego – weź sprawy w swoje ręce, zamów bon i zrób coś, o czym będziesz opowiadał przez wiele lat znajomym i rodzinie.

Jak wygląda realizacja prezentu w postaci skoku ze spadochronem?

Po krótkim przygotowaniu i szkoleniu realizujący przeżycie wsiada z ekwipunkiem do samolotu i po osiągnięciu 4000 m wraz z instruktorem wyskakuje z samolotu, aby na 50 sekund pogrążyć się w swobodnym spadaniu z zawrotną prędkością. Po tej ekstremalnej minucie przez kolejne 5-7 minut trwa niesamowity lot, fantastyczne widoki i bezpieczne lądowanie.

SZKOLENIA SPADOCHRONOWE - TRENING WYSOKICH LOTÓW

Jeśli skoki spadochronowe to za mało, podaruj bliskiej osobie szkolenie spadochronowe, które z pewnością pozwoli rozwinąć skrzydła pasjonatom aktywności w powietrzu. Ukończenie szkolenia to jedyna okazja, aby oddać skok samodzielnie oraz nauczyć się wykonywać podniebne ewolucje.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ SKOKI ZE SPADOCHRONEM?

Skoki spadochronowe można odbyć w Trójmieście, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu, Słupsku, Włocławku, Warszawie i Nowym Targu.

WARTO!
Jeżeli wahasz się, czy prezent w postaci skoku spadochronowego spodoba się obdarowanej osobie, to uspokajamy, że u nas istnieje możliwość zamiany prezentu, a na realizację bonu jest rok. Warto zaryzykować i podarować komuś taki prezent, który na pewno zrobi ogromne wrażenie i zostanie zapamiętany na wiele lat.

4 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • Skok ze spadochronem z balonu hit-label
  1 osoba

  Skok ze spadochronem z balonu Skok ze spadochronem z balonu

  Skok ze spadochronem wykonany z pokładu balonu podczas lotu. Skok z wysokości 3000 metrów w towarzystwie doświadczonego instruktora. Realizacja na terenie całej Polski.

  1 osoba
  2 199 PLN

  Warszawa Wrocław Poznań Kraków Katowice Łódź Karkonosze Opole Szczecin

 • szkolenia spadochronowe AFF
  1 osoba

  Kurs spadochronowy AFF 1-go stopnia Kurs spadochronowy AFF 1-go stopnia

  Profesjonalne szkolenie spadochronowe AFF pierwszego stopnia. Czas trwania kursu - 2 dni (teoria + praktyka). Uczestnik wykona 2 skoki z 4000 m w asyście dwóch instruktorów.

  1 osoba
  1 599 PLN

  Poznań Trójmiasto Kraków Bielsko-Biała Nowy Targ

 • Szkolenie z samodzielnym skokiem spadochronem
  1 osoba

  Szkolenie spadochronowe AFF Szkolenie spadochronowe AFF

  Profesjonalne szkolenie spadochronowe (teoria + praktyka). Obejmuje m.in 8 skoków ze spadochronem z wysokości 4000 m. Pamiątkowa płyta DVD z nagraniem wszystkich wykonanych skoków.

  1 osoba
  4 499 PLN

  Poznań Trójmiasto Kraków Bielsko-Biała Nowy Targ Poj. Kaszubskie

 • Szkolenie static line - spadochroniarstwo
  1 osoba

  Szkolenie spadochronowe Static Line Szkolenie spadochronowe Static Line

  Profesjonalne szkolenie spadochronowe (teoria + praktyka). Użyczenie: spadochronu, wysokościomierza, kasku, kombinezonu, gogli. Uczestnik wykonuje 3 samodzielne skoki z wysokości 1000-1200 m.

  1 osoba
  1 119 PLN

  Kraków Bielsko-Biała Nowy Targ Poj. Kaszubskie Słupsk

4 wynik(ów)

Polecane Cena Cena