Lot widokowy samolotem w prezencie dla miłośników podniebnych wrażeń

Loty widokowe samolotem

Przestrzeń powietrzna od zawsze fascynowała człowieka i od zawsze dążył do tego, by móc unosić się jak ptak. Los Ikara na szczęście już nam nie grozi, bo mamy samoloty. Loty widokowe samolotem to pr...

Przestrzeń powietrzna od zawsze fascynowała człowieka i od zawsze dążył do tego, by móc unosić się jak ptak. Los Ikara na szczęście już nam nie grozi, bo mamy samoloty. Loty widokowe samolotem to prezenty, które umożliwiają oglądanie świata z zupełnie innej perspektywy. W naszej ofercie znajdziesz m.in. lot Cessną, lot wiatrakowcem, awionetką lub loty ultralekkimi samolotami 3Xtrim 450 i WT-9 Dynamic. Każda z tych podniebnych maszyn ogromnej porcji podniebnych wrażeń. Zrealizuj marzenia o lataniu – wznieś się w niebo i podziwiaj najpiękniejsze regiony Polski z lotu ptaka.

Widokowy lot samolotem - Prezent, którego się nie zapomina

Widokowy lot samolotem to pomysł na prezent, który dostarczy całe mnóstwo emocji i niesamowitych wrażeń. Loty widokowe nad Łodzią i Warszawą, lot nad Zatoką Gdańską i Trójmiastem, nad Wrocławiem i Poznaniem czy lot widokowy nad Tatrami sprawią, że Polska w oczach osoby obdarowanej stanie się jeszcze piękniejsza. Piękne krajobrazy gwarantowane, ale wśród naszych propozycji znajdują się również loty, gdzie za zgodą instruktora można spróbować własnych sił za sterami samolotu w trakcie lotu – to dopiero może dostarczyć wyjątkowych wspomnień, a może również obudzić drzemiącą w obdarowanym pasję. Po realizacji takiego wyjątkowego lotniczego prezentu obdarowanemu pozostaną piękne wspomnienia, niezapomniane wrażenia i pamiątkowe zdjęcia i filmy.

 

Dla kogo polecić prezent w postaci lotu samolotem?

Polecieć samolotem może praktycznie każdy. Nie potrzebne są żadne szczególne kwalifikacje czy umiejętności. Wykwalifikowany pilot przed każdym lotem udziela uczestnikom krótkiego szkolenia dotyczącego bezpieczeństwa, a później dba o bezpieczeństwo lotu. Loty samolotem w prezencie to wyjątkowy pomysł na 40 urodziny dla męża lub żony, jak również pomysłowy prezent dla rodziców. Doskonale sprawdzi się również jako prezent na 18 urodziny lub pomysł na wieczór kawalerski lub panieński.
Prezent w postaci lotu widokowego samolotem sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które uwielbiają poczuć odrobinę adrenaliny, kochają piękne widoki i mają ochotę przeżyć coś naprawdę wyjątkowego.

Gdzie latamy?


Loty widokowe samolotem można zrealizować w takich miastach, jak Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź, Częstochowa, Trójmiasto, Rybnik, Zakopane.

1 wynik(ów)

Polecane Cena Cena

1 wynik(ów)

Polecane Cena Cena