Zabiegi pielęgnacyjne

Zdrowe i zadbane ciało to podstawa dobrego wyglądu i wspaniałego samopoczucia. Relaksujące masaże i zabiegi pielęgnacyjne pozwolą Ci zapomnieć o codzienności. To doskonały sposób na odprężenie zarówno ciała,...

Zdrowe i zadbane ciało to podstawa dobrego wyglądu i wspaniałego samopoczucia. Relaksujące masaże i zabiegi pielęgnacyjne pozwolą Ci zapomnieć o codzienności. To doskonały sposób na odprężenie zarówno ciała, jak i umysłu. Podaruj najbliższym odrobinę zapomnienia. Zmysłowe chwile pachnące kawą, winem lub żurawiną w specjalnie przygotowanych pakietach dedykowanych dla Niej i dla Niego.


Pobudzająca kawa, oszałamiające migdały, a może opóźniające procesy starzenia wino – tym razem ich zbawienny wpływ odczujesz na własnej skórze. Przekonasz się, jak czas staje w miejscu, a metryka się cofa. Doskonała pielęgnacja i luksusowe zabiegi to nie tylko wymarzony prezent dla kobiety. Kąpiel piwna, rozluźniający masaż całego ciała, masaż stemplami sanshui i inne rytuały przygotowaliśmy specjalnie, żeby zadbać również o Twojego mężczyznę.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Zabiegi pielęgnacyjne

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 35 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-15 Z 35 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3