Romantyczny weekend dla dwojga

Romantyczny weekend

O tym, by spędzić romantyczny weekend we Dwoje marzy wiele par. W ofercie Prezentokracji znajdziecie mnóstwo ciekawych pomysłów na romantyczny wyjazd, czyli idealny prezent dla dwojga. Magiczny week...

O tym, by spędzić romantyczny weekend we Dwoje marzy wiele par. W ofercie Prezentokracji znajdziecie mnóstwo ciekawych pomysłów na romantyczny wyjazd, czyli idealny prezent dla dwojga. Magiczny weekend SPA lub Bajkowe chwile we dwoje to propozycje dla par, które stawiają głównie na relaks i wyciszenie. Zaś tym parom, które preferują aktywny wypoczynek, polecamy Weekend w siodle plus off-road. Dla tych, którzy chcieliby swą miłość zatrzymać na wieki mamy oryginalną propozycję – Romantyczny weekend we Wrocławiu połączony z sesją zdjęciową. Prezent na rocznicę jak znalazł!

 

Romantyczny weekend we Dwoje all inclusive

Wyjątkowe romantyczne weekendy z naszej oferty to coś więcej niż pobyt w hotelu – to zadbanie o optymalny harmonogram wyjazdu. Dobór odpowiednich atrakcji oraz zabiegów sprawi, że będzie to czas fantastycznego relaksu i odprężenia. Do Ciebie należy wybór miejsca i zamówienie vouchera – my zadbamy o resztę!

 

Dla kogo romantyczny weekend w prezencie?

Voucher na romantyczny wyjazd weekendowy to nieszablonowy pomysł na prezent ślubny dla dzieci lub znajomych lub na rocznicę ślubu dla rodziców. Z pewnością będzie to idealna okazja do celebrowania takich wyjątkowych świat tylko we dwoje. Taki prezent sprawdzi się również znakomicie jako prezent dla żóny z okazji urodzenia dziecka lub urodzin. Każdemu sprawi ogromną radość – niezależnie od okazji.

 

Zrób ukochanej osobie prezent w postaci romantycznego wyjazdu we Dwoje

Jeżeli czujesz, że potrzebujecie pilnie chwili relaksu, nie czekaj na okazję – zarezerwuj już dziś wyjątkowe miejsce na odpoczynek. Złapcie oddech podczas rejsu po Mazurach lub zaszywając się w hotelu z Zakopanem. Naładujcie baterie i poczujcie przypływ energii. Wypoczęci mogą więcej!

2 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • Pomysł na weekend: jazda konna i off-road
  2 osoby

  Weekend w siodle i off-road dla Dwojga Weekend w siodle i off-road dla Dwojga

  Weekendowy wyjazd off-road połączony z nauką jazdy konnej. Off-road z prawdziwego zdarzenia - wertepy, błoto i wyciągarki. Dodatkowo nauka jazdy konnej lub romantyczna przejażdżka bryczką.

  2 osoby

  1 849 PLN

  1 799 PLN

  Książ Wlkp.

 • Kolekcja Przeżyć Tylko We Dwoje hit-label
  2 osoby

  Kolekcja Przeżyć Tylko We Dwoje Kolekcja Przeżyć Tylko We Dwoje

  Zestaw niezwykłych wspólnych przeżyć dla Dwojga. Wybór jednego dowolnego przeżycia, rok na realizację. Przeżyjcie niezapomniane chwile razem - weekendy, loty widokowe, kulinaria.

  2 osoby
  779 PLN

  Warszawa Warszawa (okolice) Częstochowa (okolice) Wrocław Wrocław (okolice) Łódź Giżycko Karpacz Góry Kaczawskie Trójmiasto Poznań (okolice) Poznań Gdańsk Długopole-Zd. Kraków Katowice (okolice) Zakopane Góry Sokole Skwierzyna Beskid Niski (okolice Gorlic) Chałupy

2 wynik(ów)

Polecane Cena Cena