Romantyczny weekend dla dwojga

Romantyczny weekend

O tym, by spędzić romantyczny weekend we Dwoje marzy wiele par. W ofercie Prezentokracji znajdziecie mnóstwo ciekawych pomysłów na romantyczny wyjazd, czyli idealny prezent dla dwojga. Magiczny week...

O tym, by spędzić romantyczny weekend we Dwoje marzy wiele par. W ofercie Prezentokracji znajdziecie mnóstwo ciekawych pomysłów na romantyczny wyjazd, czyli idealny prezent dla dwojga. Magiczny weekend SPA lub Bajkowe chwile we dwoje to propozycje dla par, które stawiają głównie na relaks i wyciszenie. Zaś tym parom, które preferują aktywny wypoczynek, polecamy Weekend w siodle plus off-road. Dla tych, którzy chcieliby swą miłość zatrzymać na wieki mamy oryginalną propozycję – Romantyczny weekend we Wrocławiu połączony z sesją zdjęciową. Prezent na rocznicę jak znalazł!

 

Romantyczny weekend we Dwoje all inclusive

Wyjątkowe romantyczne weekendy z naszej oferty to coś więcej niż pobyt w hotelu – to zadbanie o optymalny harmonogram wyjazdu. Dobór odpowiednich atrakcji oraz zabiegów sprawi, że będzie to czas fantastycznego relaksu i odprężenia. Do Ciebie należy wybór miejsca i zamówienie vouchera – my zadbamy o resztę!

 

Dla kogo romantyczny weekend w prezencie?

Voucher na romantyczny wyjazd weekendowy to nieszablonowy pomysł na prezent ślubny dla dzieci lub znajomych lub na rocznicę ślubu dla rodziców. Z pewnością będzie to idealna okazja do celebrowania takich wyjątkowych świat tylko we dwoje. Taki prezent sprawdzi się również znakomicie jako prezent dla żóny z okazji urodzenia dziecka lub urodzin. Każdemu sprawi ogromną radość – niezależnie od okazji.

 

Zrób ukochanej osobie prezent w postaci romantycznego wyjazdu we Dwoje

Jeżeli czujesz, że potrzebujecie pilnie chwili relaksu, nie czekaj na okazję – zarezerwuj już dziś wyjątkowe miejsce na odpoczynek. Złapcie oddech podczas rejsu po Mazurach lub zaszywając się w hotelu z Zakopanem. Naładujcie baterie i poczujcie przypływ energii. Wypoczęci mogą więcej!

2 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • Kolekcja Przeżyć Tylko We Dwoje hit-label
  2 osoby

  Kolekcja Przeżyć Tylko We Dwoje Kolekcja Przeżyć Tylko We Dwoje

  Zestaw niezwykłych wspólnych przeżyć dla Dwojga. Wybór jednego dowolnego przeżycia, rok na realizację. Przeżyjcie niezapomniane chwile razem - weekendy, loty widokowe, kulinaria.

  2 osoby
  779 PLN

  Warszawa Wrocław Warszawa (okolice) Częstochowa (okolice) Wrocław (okolice) Łódź Giżycko Góry Kaczawskie Trójmiasto Karpacz Poznań (okolice) Poznań Gdańsk Długopole-Zd. Kraków Zakopane Katowice (okolice) Góry Sokole Skwierzyna Beskid Niski (okolice Gorlic) Chałupy

 • Kolekcja Przeżyć Wyjątkowe Chwile we Dwoje hit-label
  2 osoby

  Kolekcja Przeżyć Wyjątkowe Chwile we Dwoje Kolekcja Przeżyć Wyjątkowe Chwile we Dwoje

  Zestaw przeżyć dla pary. Wyjątkowe chwile razem - weekendy, loty widokowe, kursy i warsztaty.

  2 osoby
  1 199 PLN

  Karpacz Wrocław Giżycko Lądek Zdrój Długopole-Zd. Leszno (okolice) Gdańsk Nowy Targ Warszawa Chałupy Góry Kaczawskie Góry Sokole

2 wynik(ów)

Polecane Cena Cena