Prezenty na 50 urodziny

Prezenty na 50 urodziny

Prezent na 50-te urodziny musi być wyjątkowy. Bo i okazja jest jedyna w swoim rodzaju. Pamiętajmy jednak, że jubilaci świętując tę okrągłą rocznicę chcą poczuć, że są w sile wieku, że przed nim...

Prezent na 50-te urodziny musi być wyjątkowy. Bo i okazja jest jedyna w swoim rodzaju. Pamiętajmy jednak, że jubilaci świętując tę okrągłą rocznicę chcą poczuć, że są w sile wieku, że przed nimi jeszcze mnóstwo ciekawych doświadczeń, niezapomnianych chwil szczęścia i emocji, których mogą doświadczyć. Zapomnijmy więc o bujanych fotelach, ciepłych kapciach i butelce 50-letniej whisky.

NIE WIESZ CO KUPIĆ NA 50 URODZINY?
Wyjdź poza schemat i zaplanuj niezwykły prezent-niespodziankę, który zrobi prawdziwą furorę. Podaruj swojemu jubilatowi piękne, niezapomniane przeżycie, kolejne doświadczenie życiowe, które będzie z radością wspominał. Fantastyczne wydarzenie, o którym zawsze marzył, lecz zabrakło mu czasu, by je zrealizować. Niech upłyną 50 urodziny na wesoło!

W naszym Królestwie Prezentów znajdziesz moc niezwykłych i oryginalnych propozycji na prezent z fantazją. Emocjonująca przejażdżka sportowym Ferrari lub Lamborghini to doskonała propozycja dla fanów motoryzacji. Dla smakoszy polecamy degustację wina i zwiedzanie klimatycznej winnicy. Dla hobbystów proponujemy kursy tańca, fotografii, gry w golfa. Dla zapracowanych - aromatyczny, relaksujący masaż, ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny lub weekend spa. Dla kolekcjonerów wrażeń - lot balonem, motolotnią lub szybowcem. Na nic jeszcze nie jest za późno!

ŚWIĘTUJCIE WSPÓLNIE 50 URODZINY!
Dla jubilata z pewnością od rzeczy ważniejsze są uczucia, a od samorealizacji cenniejszy czas z rodziną. Podaruj mu zatem to, co dla niego będzie miało największą wartość – wyjątkową rodzinną przygodę! Wspólny lot balonem może okazać się najpiękniejszym momentem życia, a rodzinna zabawa w escape-roomie doskonałą okazją do integracji pokoleń. 50 urodziny mamy lub taty to doskonała okazja by za wszystko podziękować – skorzystaj z niej!

Przejrzyj nasz internetowy katalog i przekonaj się, że Prezentokracja to prawdziwy skarbiec pomysłów na urodzinowe prezenty. Jeśli nie wiesz, jaki upominek wybrać, skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zakup Kolekcję Przeżyć. Elegancko opakowany zestaw zawiera wybór ponad 50 wyjątkowych atrakcji. Osoba obdarowana może sama wybrać Przeżycie, które najbardziej jej się spodoba i zrealizować je w dogodnym terminie.

1-21 z 66 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-21 z 66 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4