40 urodziny

40 urodziny

40-latkowie to ludzie młodzi duchem, ale już bogaci w doświadczenia, dlatego prezent na 40-stkę musi być naprawdę wyjątkowy. Być może nadszedł czas nadrobić zaległości w skokach spadochronowych? A ...

40-latkowie to ludzie młodzi duchem, ale już bogaci w doświadczenia, dlatego prezent na 40-stkę musi być naprawdę wyjątkowy. Być może nadszedł czas nadrobić zaległości w skokach spadochronowych? A może szanowny jubilat codziennie rano, wysiadając przed pracą z rodzinnego kombi skrycie marzy o szaleńczej jeździe sportowym samochodem? A może, przytłoczeni obowiązkami, chcieli by przez chwilę wzbić się w powietrze na paralotni albo zasiąść za sterami szybowca i spojrzeć na świat z góry, z odpowiednim dystansem? 40-stka zdarza się raz, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, jaki pomysł na prezent dla męża lub żony, przyjaciela lub szefowej może sprawić, że z niecierpliwością będą wyczekiwać kolejnego takiego jubileuszu.

JAK WYBRAĆ PREZENT NA 40 URODZINY?
Warto wybierać prezenty, które zrobią naprawdę duże wrażenie. Cenniejsze od przedmiotów może okazać się przeżycie, które pozostanie w pamięci na długo. Podarunek, którego obdarowany nie zapomni przez kolejne lata. Chwila, która przez resztę życia będzie tematem rozmów na rodzinnych spotkaniach i w gronie przyjaciół. Zamiast koszuli – jazda Lamborghini, zamiast portfela – skok ze spadochronem, zamiast perfum – ekskluzywny dzień w SPA. Podaruj przyjacielowi skok ze spadochronem lub kurs fotografii. 40-stka to idealny moment na spełnienie zaległych marzeń. Obowiązuje jedna zasada - prezent na 40 urodziny na pewno nie może być banalny.

ZRÓB SOBIE PREZENT NA 40 URODZINY!
Prezenty od bliskich cieszą najbardziej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby z tej wyjątkowej okazji sprezentować sobie coś wyjątkowego! Celebruj wyjątkową chwilę! Zrób coś naprawdę szalonego, o co nie podejrzewałaby Cię rodzina – udowodnij sobie i innym, że stać Cię na wiele. Czwarta dekada to najlepszy czas na robienie dokładnie tego, na co masz ochotę. Jesteś też w najbardziej odpowiedniej chwili, by nauczyć się czegoś nowego. Kurs tańca, kurs nurkowania a może kurs szybowcowy – kiedy, jak nie teraz?

3-PACK ADVENTURE – POTRÓJNA DAWKA PRZEŻYĆ
Jeżeli nie możesz się zdecydować na co masz ochotę, wybierz trzy prezenty w jednym - pakiet w którego skład wchodzą m.in. off-road, weekend widokowy i weekend wrażeń. Prawdziwa gratka dla łowców przygód.

PREZENT DLA WSZYSTKICH!
A może warto wybrać sobie prezent, który ucieszy również rodzinę i przyjaciół? Coś, co jest bezcenne: wspólny czas! Potrzebny pomysł na 40 urodziny? Możecie na przykład wspólnie wyruszyć w trasę po bezdrożach terenowym samochodem, wybrać się w lot widokowy balonem lub samolotem albo spędzić czas na zabawie w escape room. Taka atrakcja może być nie tylko wyjątkowym prezentem dla jubilata, ale również pomysłem na spędzenie pamiętnego urodzinowego dnia z bliskimi!

1-21 z 73 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-21 z 73 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4