Przyjaciel

Przyjaciel

Przyjaźń to jedna z wartości, które cenimy sobie najbardziej. Przyjaciele, to nasze pokrewne dusze, nasi powiernicy, współtowarzysze porażek i sukcesów. Dlatego wybór prezentu dla najlepszego przyjacie...

Przyjaźń to jedna z wartości, które cenimy sobie najbardziej. Przyjaciele, to nasze pokrewne dusze, nasi powiernicy, współtowarzysze porażek i sukcesów. Dlatego wybór prezentu dla najlepszego przyjaciela to ważna sprawa. Oczywiście znając go na wylot, najczęściej bez problemu odgadujemy jego marzenia i trafiamy z naszym wyborem w dziesiątkę. Prezent dla przyjaciela nigdy nie jest przypadkowy. Zawsze wywołuje emocje i często jest dowodem na to, że potrafimy czytać w myślach przyjaciela. Dlatego idealnym pomysłem na niespodziankę dla tak ważnej dla nas osoby są przeżycia. Bez względu na to czy chcesz podziękować, pogratulować, złożyć życzenia urodzinowe lub podarować gwiazdkowy prezent – przeżycia z pewnością sprawią, że Twój przyjaciel podskoczy z radości i powie „zawsze o tym marzyłem”.

Co w takim razie wybrać? Oczywiście wszystko zależy od charakteru i zainteresowań ulubionego kolegi. Jeśli pasjonują go sporty samochodowe, to doskonałym pomysłem na prezent dla przyjaciela jest jazda Ferrari lub bolidem Ariel Atom. To ekscytująca atrakcja, którą będzie pamiętał do końca życia. Dla fanów terenowych przygód najlepsza będzie wyprawa off-road lub kurs wspinaczki w skałach – obie atrakcje możliwe są do realizacji we dwoje, więc będzie to świetna okazja do wspólnego wyjazdu. A może Twój przyjaciel jest nieco oderwany od ziemi? Dla takich osób polecamy skok ze spadochronem – ogromna adrenalina i wrażenia, których się nie zapomina. Natomiast świetny prezent dla przyjaciela, który woli latać niż skakać to lot szybowcem lub motolotnią. Nie wszyscy jednak lubią przeżycia ekstremalne. Dla tych spokojniejszych i wygodniejszych warto wybrać degustację whisky lub relaksujący masaż. Wybierz idealny prezent dla przyjaciela spośród dziesiątek przeżyć.

1-21 z 24 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-21 z 24 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2