Prezenty na 30 urodziny

Trzydziestka to kolejny przełom w życiu. Magiczna granica między młodością i dojrzałością. Dlatego prezenty na 30 urodziny muszą być starannie dobrane do okazji. Jubilata warto zaskoczyć dużą dawką ...

Trzydziestka to kolejny przełom w życiu. Magiczna granica między młodością i dojrzałością. Dlatego prezenty na 30 urodziny muszą być starannie dobrane do okazji. Jubilata warto zaskoczyć dużą dawką emocji, inspirującym doświadczeniem, ekstremalnym doznaniem.

 

Prezent z okazji 30 urodzin w postaci przeżycia to oryginalna alternatywa dla konwencjonalnych i sztampowych upominków. Zrób niezapomniane wrażenie Twoim pomysłem na 30-stkę - to jedna z tych okazji, kiedy jest to absolutnie konieczne. Świętujcie wspólnie ten wyjątkowy moment w pamiętny sposób. Wyjdź poza schemat i podaruj jubilatowi moc wrażeń i furę pozytywnych emocji, które pozostaną z nim na długie lata.

 

Wyjątkowe pomysły na 30 urodziny dla mężczyzny?

Podarunek dla 30-letniego dla faceta musi spełniać jego najskrytsze marzenia! Może zawsze marzył o tym, by zobaczyć świat z lotu ptaka? Nic prostszego - w Prezentokracji znajdziesz podniebne przeżycia, jak lot szybowcem, motolotnią czy balonem. Miłośnikowi naprawdę ekstremalnych podniebnych doznań sprawisz nie lada niespodziankę gdy podarujesz mu... skok na bungee!

A może nasz jubilat poszukuje oryginalnego hobby, które nada jego życiu nowy smak? Spróbuj kursów, które rozwijają zainteresowania. Voucher na 30 urodziny na  warsztaty kulinarne, fotografię cyfrowa, projektowanie mody czy kurs nurkowania to tylko niektóre z naszych propozycji.

Miłośników mocnych wrażeń docenią jazdę na torze wyścigowym Formuły 1 lub wyprawę wspinaczkową w Górach Sokolich. Wybierz przeżycie, które sprawi, że niespodzianka na 30-stkę kolegi czy przyjaciela, będzie jeszcze przez wiele lat wspominany podczas towarzyskich spotkań.

Prezent dla męża na 30 urodziny

Z naszego doświadczenia wynika, że zazwyczaj to właśnie żony mają najcięższy orzech do zgryzienia wybierając podarunek dla swojego małżonka. Zwłaszcza, że to partnerkom zawsze najbardziej zależy, aby trafić z niespodzianką. Aby zyskać tą pewność proponujemy zakup jednej z naszych Kolekcji Przeżyć, która umożliwia wybór jednej z kilkudziesięciu wyjatkowych atrakcji.

A co powiesz na taki prezent dla męża na 30 urodziny, który spełni aż trzy życzenia (zupełnie jak w baśniach)? Sprawdź nasz superpakiet 3-pack Extreme. To idealny podarunek na tak szczególną okazję, bowiem dostarczy adrenaliny w potrójnym wydaniu: na ziemi, w powietrzu oraz w wodzie.

 

Prezent na 30 urodziny dla Niej?

Wybierając prezent na 30 urodziny dla kobiety, warto już na początku zadecydować czy nasza koleżanka, żona czy dziewczyna bardziej doceni błogi relaks czy raczej woli dreszczyk emocji i przeżycie dostarczające adrenaliny. W pierwszym przypadku idealnym upominkiem będzie zaproszenie do SPA, relaksacyjny masaż lub voucher na romantyczną kolację. W drugim możemy podarować jubilatce skok ze spadochronem lub odlotowy flyboard. Dobry pomysłem na prezent na 30-stkę koleżanki może też być jeden z zestawów Kolekcja Przeżyć, dzięki któremu koleżanka sama będzie mogła wybrać przeżycie, które jej najbardziej odpowiada.

Prezentokracja to prawdziwa kopalnia pomysłów na prezenty z fantazją. Wystarczy wybrać przeżycie, które sprawi obdarowanej osobie najwięcej radości. Jeśli nie wiesz, co wybrać, skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zakup Kolekcję Przeżyć. Osoba obdarowana może sama dokonać wyboru spośród kilkudziesięciu wyjątkowych atrakcji, a Ty masz całkowitą pewność i satysfakcję z trafionego prezentu dla 30-latka.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Prezent na 30 urodziny

Filtruj
Sortuj

5 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda hit-label
  1 -2 osoby

  Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda

  Wybierz jedno z około 80 wyjątkowych przeżyć. Propozycje dla niej, dla niego i dla pary. Do wyboru: kolacje, degustacje, masaże, loty i ekstremalne emocje na torze wyścigowym.

  1 -2 osoby
  199 PLN

  Warszawa Leszno Lublin (okolice) Trójmiasto Gdańsk Wrocław Katowice (okolice) Szczecin Katowice Kraków Poznań Warszawa (okolice) Łódź Białystok Lublin Rzeszów Szczawnica (Małopolska) Żywiec (Góra Żar)

 • Kolekcja Przeżyć Dla Niej
  1 osoba

  Kolekcja Przeżyć Dla Niej Kolekcja Przeżyć Dla Niej

  Wybierz jedną z ponad 50 kobiecych propozycji na spędzenie wolnego czasu. Przeżycia dostępne w całej Polsce, a wśród nich m.in.: pakiety SPA, loty widokowe i niezwykłe doznania kulinarne.

  1 osoba
  499 PLN

  Warszawa Kraków Poznań Łódź Wrocław Długopole-Zdrój Katowice Karpacz Bielsko-Biała Bielsko-Biała (okolice) Ostrów Wlkp. Rabka (Beskid Wyspowy) Kołobrzeg Kraków (okolice) Warszawa (okolice) Żywiec Gorzów Wielkopolski Wrocław (okolice) Poznań (okolice) Olsztyn Trójmiasto Mikołajki (Mazury) Chałupy Łódź (okolice) Bydgoszcz (okolice) Toruń (okolice) Żywiec (Góra Żar) Chorzów Katowice (okolice) Szczecin (okolice) Góry Kaczawskie Legnica (okolice) Toruń Modlin Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie) Kamień Śląski (Opolskie)

 • Teatr i kolacja dla Dwojga - Poznań
  2 osoby

  Wieczór w Teatrze Nowym i kolacja dla Dwojga Wieczór w Teatrze Nowym i kolacja dla Dwojga

  Kolacja degustacyjna i bilety na wybrany spektakl w Teatrze Nowym. 4-daniowe menu degustacyjne w Concordia Taste. Uczta smaków i zmysłów - wyjątkowy wieczór w Poznaniu we dwoje.

  2 osoby
  799 PLN

  Poznań

 • Nauka gry na instrumencie - Poznań
  1 osoba

  Nauka gry na instrumencie Nauka gry na instrumencie

  Nauka gry na instrumencie. 4 lekcje prowadzone przez doświadczonego nauczyciela w profesjonalnej szkole. Do wyboru m.in. gitara akustyczna, ukulele lub perkusja.

  1 osoba
  499 PLN

  Poznań

 • Kolekcja Przeżyć Dla Niego
  1 -3 osoby

  Kolekcja Przeżyć Dla Niego Kolekcja Przeżyć Dla Niego

  Wybierz jedno z niemal 100 przeżyć w męskim stylu. Wśród propozycji m.in. przejazdy super samochodami, off-road ekstremalne loty i pakiety SPA dla Niego.

  1 -3 osoby
  599 PLN

  Warszawa (okolice) Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Kamień Śląski (Opolskie) Modlin Radom Ułęż (Lubelskie) Toruń Słomczyn (Mazowsze) Warszawa Kielce Katowice (okolice) Poznań (okolice) Wrocław Kraków (okolice) Rabka (Beskid Wyspowy) Wałbrzych (okolice) Wrocław (okolice) Kołobrzeg Olsztyn Gorzów Wielkopolski Zgorzelec Częstochowa Nowy Targ Trójmiasto (okolice) Szczecin Wietrznice (Małopolska) Chałupy Augustów Bydgoszcz (okolice) Dąbrowa Górnicza Katowice Chorzów Mikołajki (Mazury) Częstochowa (okolice) Żywiec (Góra Żar) Góry Sokole

5 wynik(ów)

Polecane Cena Cena