Loty widokowe i podniebne prezenty

Prezenty lotnicze

Prezenty lotnicze, które spełniają marzenia i zapewniają niezapomniane emocje. Latanie jest możliwe już nie tylko w snach. Podaruj wyjątkową przygodę swoim bliskim! Marzenia o lataniu są jednymi z najczęście...

Prezenty lotnicze, które spełniają marzenia i zapewniają niezapomniane emocje. Latanie jest możliwe już nie tylko w snach. Podaruj wyjątkową przygodę swoim bliskim! Marzenia o lataniu są jednymi z najczęściej pojawiających się pragnień praktycznie od zawsze. Wybierz idealny sposób na znalezienie się w chmurach i podaruj bliskim w prezencie oderwanie się od ziemi! To niezwykły pomysł na prezent na urodziny lub na rocznicę ślubu!

 

Leć z wiatem!

Prezenty lotnicze w postaci lotu paralotnią lub szybowcem wyzwolą niecodzienne uczucie swobody lotu, którego głównym napędem jest wiatr i powietrze. Podczas takiego przeżycia również myśli potrafią odlecieć gdzieś daleko. Pozwól sobie lub bliskim na odrobinę powietrznych przyjemności. Wybierz lot w ulubionym miejscu Polski - wśród propozycji Prezentokracji znajdują się m.in. lot szybowcem nad Zamkiem Książ, lot motoparalotnią nad rozlewiskiem Warty lub nad Górą Żar.

Ekstremalne skoki spadochronowe lub zachwycające loty w prezencie

Latać można na wiele sposobów. Z adrenaliną lub całkiem spokojnie. Każdy lot jednak dostarcza fantastycznych wrażeń. Wybierz taki, który najlepiej do Ciebie lub Twoich bliskich pasuje. Dla szalonych entuzjastów ekstremalnych przeżyć nie ma chyba lepszego podarunku niż skok ze spadochronem - tysiące emocji i bezcenne wrażenia! Natomiast prezent w postaci lotu widokowego samolotem lub helikopterem to świetna okazja do odkrywania znanych miejsc: duże metropolie, wysokie szczyty górskie czy bezkres morza obserwowane z lotu ptaka robią niezapomniane wrażenie. Dla romantycznych dusz spełnieniem marzeń będzie lot balonem. Zapewni oderwanie się od codzienności i latanie w chmurach, które niemalże można dotknąć. Podróż balonem to znakomity pomysł na prezent dla Rodziców, romantyczny prezent ślubny lub pomysł na wyjątkowe zaręczyny.

Prezenty lotnicze dla zaawansowanych

Ktoś kto raz zakosztuje w podniebnych podróżach prawdopodobnie będzie chciał wzbić się w chmury ponownie. Dla pasjonatów lotnictwa wyjątkowym prezentem będą kursy paralotniarstwa, szkolenia spadochronowe lub szkolenia lotnicze. W czasie szkoleń spadochronowych uczestnicy mają okazję skoczyć samodzielnie ze spadochronem. Podczas szkolenia lotniczego obdarowany będzie mógł usiąść na miejscu pierwszego pilota i samodzielnie opanować przestrzeń powietrzną.

5 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • Skok ze spadochronem z balonu hit-label
  1 osoba

  Skok ze spadochronem z balonu Skok ze spadochronem z balonu

  Skok ze spadochronem wykonany z pokładu balonu podczas lotu. Skok z wysokości 3000 metrów w towarzystwie doświadczonego instruktora. Realizacja na terenie całej Polski.

  1 osoba
  2 199 PLN

  Warszawa Wrocław Poznań Kraków Katowice Łódź Karkonosze Opole Szczecin

 • Skok ze spadochronem w tandemie hit-label
  1 osoba

  Skok ze spadochronem - Tandem Skok ze spadochronem - Tandem

  Skok ze spadochronem w towarzystwie doświadczonego instruktora. Skok z wysokości 4000 m, swobodne spadanie z prędkością 200km/h. Prezent obejmuje wypożyczenie kombinezonu oraz gogli.

  1 osoba
  789 PLN

  Poznań Ostrów Wlkp. Słupsk Włocławek

 • Szkolenie z samodzielnym skokiem spadochronem
  1 osoba

  Szkolenie spadochronowe AFF Szkolenie spadochronowe AFF

  Profesjonalne szkolenie spadochronowe (teoria + praktyka). Obejmuje m.in 8 skoków ze spadochronem z wysokości 4000 m. Pamiątkowa płyta DVD z nagraniem wszystkich wykonanych skoków.

  1 osoba
  4 499 PLN

  Poznań Trójmiasto Kraków Bielsko-Biała Nowy Targ Poj. Kaszubskie

 • Szkolenie static line - spadochroniarstwo
  1 osoba

  Szkolenie spadochronowe Static Line Szkolenie spadochronowe Static Line

  Profesjonalne szkolenie spadochronowe (teoria + praktyka). Użyczenie: spadochronu, wysokościomierza, kasku, kombinezonu, gogli. Uczestnik wykonuje 3 samodzielne skoki z wysokości 1000-1200 m.

  1 osoba
  1 119 PLN

  Kraków Bielsko-Biała Nowy Targ Poj. Kaszubskie Słupsk

 • szkolenia spadochronowe AFF
  1 osoba

  Kurs spadochronowy AFF 1-go stopnia Kurs spadochronowy AFF 1-go stopnia

  Profesjonalne szkolenie spadochronowe AFF pierwszego stopnia. Czas trwania kursu - 2 dni (teoria + praktyka). Uczestnik wykona 2 skoki z 4000 m w asyście dwóch instruktorów.

  1 osoba
  1 599 PLN

  Poznań Trójmiasto Kraków Bielsko-Biała Nowy Targ

5 wynik(ów)

Polecane Cena Cena