Pomysły na prezent na rocznicę dla Niego pełne oryginalnych atrakcji i nizapomnianych propozycji

Na rocznicę dla Niego

Trafiony prezent na rocznicę dla Niego to okazja do pokazania mężczyźnie Twojego życia jak bardzo go kochasz! Podaruj mu coś, co będzie spełnieniem marzeń – a nie tylko zwykłymi przedmiotami. Od zawsze...

Trafiony prezent na rocznicę dla Niego to okazja do pokazania mężczyźnie Twojego życia jak bardzo go kochasz! Podaruj mu coś, co będzie spełnieniem marzeń – a nie tylko zwykłymi przedmiotami. Od zawsze marzył o skoku ze spadochronem, albo o kursie prowadzenia motorówki? Rocznica to idealna okazja, aby spełnić to marzenie.

Prezent rocznicowy dla niego

Większość facetów kocha motoryzację. Jeżeli Twój mężczyzna się zalicza to tej grupy, to z pewnością ucieszy się z jazdy sportowym samochodem – drifting Subaru, jazda Lamborghini czy może szaleństwo za kierownicą bolida Formuły JEDI? Wybierz prezent, który go naprawdę uszczęśliwi! A jeżeli nie na torze – to może w powietrzu? Lot helikopterem, lot szybowcem lub paralotnią to przyjemności naprawdę oryginalne i niezapomniane prezenty na rocznicę dla mężczyzny!

Podaruj mu relaks w prezencie na rocznicę

Relaksujący masaż i zabiegi SPA to prezenty, których mężczyźni potrzebują znacznie częściej niż o tym mówią. To nie tylko kwestia relaksu, ale również troski o kręgosłup. Zadbaj o jego zdrowie i dobre samopoczucie.

1-15 Z 198 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-15 Z 198 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4