Prezent dla chłopaka

Prezent dla Chłopaka

Chłopaki nie płaczą! Chyba, że dostaną kiepski prezent… Dlatego lepiej oszczędzić im łez i podarować bon prezentowy na jedno z wyjątkowych przeżyć. Dlaczego przeżycia to lepszy pomysł na prezent d...

Chłopaki nie płaczą! Chyba, że dostaną kiepski prezent… Dlatego lepiej oszczędzić im łez i podarować bon prezentowy na jedno z wyjątkowych przeżyć. Dlaczego przeżycia to lepszy pomysł na prezent dla chłopaka niż standardowe gadżety? Bo dostarczają niezapomnianych emocji i mocy wrażeń. W tej kategorii znajdziecie najciekawsze niecodzienne i kreatywne inspiracje upominkowe. Ale uwaga… każda z nich może wywołać trudną do opanowania radość.


Jakie prezenty dla chłopaka na urodziny?

Najpopularniejszą okazją do wręczania prezentów bez wątpienia są urodziny. Problem jest jednak taki, że owa okoliczność zdarza się regularnie – raz na rok. A to oznacza, że wciąż musisz wymyślać nowe niespodzianki dla chłopaka. Ale nie martw się.  U nas znajdziesz tyle fantastycznych przeżyć, że starczy Ci inspiracji na długi czas. A jubilat… Co roku będzie z niecierpliwością czekał na kolejny wyjątkowy podarunek i zastanawiał się czym go zaskoczysz tym razem.


Oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny – po męsku lecz z pomysłem

Wśród wielu wariantów w naszej kopalni upominków znajdują się zarówno pomysły na oryginalne prezenty dla nastolatków, jak i bardziej ekstrawaganckie podarunki przeżyciowe dla nieco starszych chłopców. A ponieważ z niektórych pragnień nigdy się nie wyrasta, to duża część z nich sprawi radość niezależnie od wieku.

Prezentokracja to oryginalne prezenty dla chłopaka -  zarówno tego zwariowanego, jak i spokojnego. Na 18-stkę i na 20-stkę. Wystarczy przejrzeć propozycje i czekać na olśnienie. Dla tych, którzy uwielbiają szybkość i wyścigi (z wśród męskiej części społeczeństwa na pewno takich nie brakuje) polecamy jazdę gokartem na torze kartingowym lub przejazd KTM X-Bow (to opcja dla posiadających prawo jazdy). To doskonały sposób na szaleństwo za kierownicą. Motoryzacja to hobby, które ma wiele twarzy, spośród których warto wyróżnić także terenowe quady czy legendarny motocykl Harley Davidson.

A może coś bardziej ekstremalnego i odlotowego? Świetnym pomysłem na prezent urodzinowy dla chłopaka będzie flyboard – odrzutowe buty, które umożliwią ewolucje na wodzie.


Co na prezent dla chłopaka na święta?

Kolejną okazją do dawania prezentów, która regularnie się powtarza są święta. Gwiazdkowe upominki wręczamy m.in. partnerowi, bratu czy przyjacielowi. Każdy z nich zasługuje na wyjątkowy podarunek, który spełni marzenia. Polecamy chociażby lot w tunelu aerodynamicznym będący symulacją skoku spadochronowego lub po prostu swobodnego spadania. A może jeszcze bardziej ekstremalny prezent? Chłopak lubiący adrenalinę z pewnością ucieszy się ze skoku na bungee. To takie przeżycie, które na zawsze zostaje we wspomnieniach.

Z doświadczenia wiemy, że prezent na święta dla chłopaka w formie vouchera na przeżycie to czysta radość i niecierpliwe wyczekiwanie na jego realizację. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi coś, co już od dawna zaprzątało myśli osoby obdarowanej. Taką atrakcją będzie na przykład nauka strzelania na strzelnicy.


Upominek dla chłopaka – wybierz coś nietypowego

Jeśli szukasz nietypowego prezentu dla chłopaka to wybierz ostrą jazdę traktorem po polu – mnóstwo śmiechu, zabawy i przede wszystkim doznań. Wręczając taki podarunek masz pewność, że osoba obdarowana nigdy nie dostała czegoś równie odjechanego. Efekt zaskoczenia gwarantowany. Dla tych zaś, którzy wolą gry logiczne i zagadki także się coś znajdzie. Escape Room to popularna forma rozrywki w grupie a wrażenia oczywiście bezcenne.


W kategorii tej nie brak również propozycji pasjonujących warsztatów czy szkoleń, które pomogą odnaleźć lub rozwinąć hobby.

 • Prezent dla chłopaka, który kocha muzykę. Zachęć go, aby sam zaczął ją tworzyć i podaruj lekcję gry na instrumencie, warsztaty DJ-skie lub szkolenie beat box
 • Pomysł na prezent dla chłopaka, który kocha góry. Niech podniesie poprzeczkę i weźmie udział w kursie skałkowym, który umożliwi mu docieranie do miejsc bliżej nieba
 • Prezenty dla chłopaka, który kocha sporty wodne. Może zainteresują go takie dyscypliny jak kitesurfing lub nurkowanie?

Pomysł na prezent dla chłopaka, który zawsze się sprawdzi!

O ile rodzice czy znajomi zwykle wiedzą o czym marzy ich dorastający syn lub kolega, a partnerka najczęściej potrafi sprytnie wyciągnąć potrzebne informacje, o tyle dla niektórych jest to nie lada wyzwanie, aby wybrać odpowiedni podarunek! Polecamy w takim przypadku ułatwić sobie zadanie i podarować Kolekcję Przeżyć! Dzięki możliwości wyboru, osoba obdarowana samodzielnie zdecyduje się na jedną z atrakcji. Jest tylko jeden problem (na szczęście już nie wasz) – to będzie piekielnie trudny wybór.

Wyjątkowe prezenty z tej kategorii doskonale sprawdzą się na różne okazje: prezent mikołajkowy, prezent na osiemnastkę czy podarunek z okazji urodzin. Jednak dla takich fantastycznych przygód nie potrzebna jest żadna okazja – wystarczy chęć spełnienia marzeń chłopaka.

15 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • Ferrari F430 - Jazda po torze (1 okrążenie)
  1 osoba

  Ferrari F430 - Jazda po torze (1 okrążenie) Ferrari F430 - Jazda po torze (1 okrążenie)

  Jazda za kierownicą Ferrari F430. Liczba okrążeń: 1. Uczestnik zajmuje miejsce kierowcy i samodzielnie kieruje autem.

  1 osoba
  349 PLN

  Warszawa (okolice) Poznań Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Bielsko-Biała Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie)

 • Jazda bolidem po torze - KTM X-Bow | Prezent
  1 osoba

  KTM X-Bow - Jazda bolidem po torze KTM X-Bow - Jazda bolidem po torze

  Ekstremalna jazda bolidem KTM X-Bow. Prezent obejmuje 1 okrążenie po torze samochodowym. Uczestnik zajmuje miejsce na fotelu kierowcy.

  1 osoba
  179 PLN

  Warszawa Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie)

 • Zestaw prezentowy 2-PACK CHALLANGE - 2-PACK CHALLANGE - Podwójna adrenalina hit-label
  1 osoba

  2-PACK CHALLENGE - Podwójna adrenalina 2-PACK CHALLENGE - Podwójna adrenalina

  Pakiet dwóch atrakcji z ogromną dawką adrenaliny. Atrakcja w powietrzu i jazda autem sportowym po torze. Do wyboru różne lokalizacje na terenie Polski.

  1 osoba
  549 PLN

  Warszawa (okolice) Wrocław (okolice) Poznań Trójmiasto (okolice) Kraków Lublin (okolice)

 • Jazda Nissanem GTR na torze z kierowcą wyścigowym to niezapomniane sportowe emocje
  1 osoba

  Co-drive Nissan GTR - przejazd z kierowcą Co-drive Nissan GTR - przejazd z kierowcą

  Ekstremalna jazda sportowym Nissanem G-TR. Prezent obejmuje 1 okrążenie z kierowcą po torze samochodowym. Samochód jest prowadzony przez doświadczonego instruktora

  1 osoba
  199 PLN

  Warszawa Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie)

 • Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda hit-label
  1 -2 osoby

  Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda Kolekcja Przeżyć Pasja i Przygoda

  Wybierz jedno z około 80 wyjątkowych przeżyć. Propozycje dla niej, dla niego i dla pary. Do wyboru: kolacje, degustacje, masaże, loty i ekstremalne emocje na torze wyścigowym.

  1 -2 osoby
  199 PLN

  Kraków Łódź Kielce Warszawa Poznań Trójmiasto Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie) Warszawa (okolice) Katowice (okolice) Wrocław Częstochowa Lublin (okolice) Poznań (okolice) Wrocław (okolice) Leszno Szczecin Katowice Darłowo Bydgoszcz Sosnowiec Szczawnica (Małopolska) Góra Żar

 • Jazda na torze wyścigowym za kierownicą Ferrari i Lamborghini hit-label
  1 osoba

  Ferrari vs Lamborghini Ferrari vs Lamborghini

  Siądź za kierownicą legendy motoryzacji: Lamborghini Gallardo (520 KM) oraz Ferrari F430 (490 KM). Jedno okrążenie w każdym z aut po torze o długości około 2 km.

  1 osoba
  629 PLN

  Warszawa Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie)

 • Jazda quadem - Dolny Śląsk hit-label
  1 osoba

  Poprowadź quada po bezdrożach Sudetów Poprowadź quada po bezdrożach Sudetów

  Jazda w terenie quadem marki Yamaha Grizzly lub Yamaha Big Bear. dla 1 osoby. Napęd na cztery koła, pojemność silnika 250-350 m3. Czas trwania: 60 min. Organizator zapewnia kask i gogle.

  1 osoba
  229 PLN

  Góry Kaczawskie

 • Lamborghini - ekstremalne emocje hit-label
  1 osoba

  Jazda Lamborghini Gallardo na torze (1 okrążenie) Jazda Lamborghini Gallardo na torze (1 okrążenie)

  Jazda sportowym Lamborghini Gallardo na torze wyścigowym. Uczestnik zajmuje miejsce kierowcy i samodzielnie prowadzi auto. Dystans do przejechania: 1 pełne okrążenie toru.

  1 osoba
  349 PLN

  Warszawa Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie)

 • Jazda Mitsubishi Evo X na torze
  1 osoba

  Mitsubishi Evo X - Jazda po torze Mitsubishi Evo X - Jazda po torze

  Jazda za kierownicą Mitsubishi Evo X. Samodzielny przejazd po torze - 2 pełne okrążenia. Uczestnikowi towarzyszy profesjonalny instruktor siedzący na miejscu pasażera.

  1 osoba
  299 PLN

  Warszawa Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie)

 • Off-road - Góry Kaczawskie hit-label
  1 -3 osoby

  Off-road - Jazda terenowa po górskich bezdrożach Off-road - Jazda terenowa po górskich bezdrożach

  Samodzielna jazda off-road w trudnym górskim terenie. Możliwość zabrania 1 lub 2 osób towarzyszących i zmiany za kierownicą. Zróżnicowany teren z naturalnymi przeszkodami.

  1 -3 osoby

  419 PLN

  399 PLN

  Góry Kaczawskie

 • Jazda Ferrari z kierowcą
  1 osoba

  Co-drive Ferrari California - jazda z kierowcą Co-drive Ferrari California - jazda z kierowcą

  Jazda sportowym Ferrari California na torze wyścigowym. Prezent obejmuje 1 pełne okrążenie toru. Auto prowadzi doświadczony kierowca, a uczestnik zajmuje miejsce na fotelu pasażera.

  1 osoba
  249 PLN

  Warszawa Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie)

 • Jazda na torze BMW M4 na siedzeniu pasażera
  1 osoba

  Co-drive BMW M4 po torze z kierowcą Co-drive BMW M4 po torze z kierowcą

  Co-drive BMW M4 - ekstremalne emocje na torze. Auto prowadzone przez profesjonalnego kierowcę. Jazda obejmuje 1 okrążenia po torze wyścigowym.

  1 osoba
  199 PLN

  Warszawa Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie)

 • Dodge Viper vs Corvette - pojedynek na torze
  1 osoba

  Dodge Viper vs Corvette - Pojedynek amerykańskich ... Dodge Viper vs Corvette - Pojedynek amerykańskich legend

  Samodzielna jazda po torze za kierownicą samochodów sportowych. Liczba okrążeń: 2 (po 1 każdym z aut). Prędkość maksymalna: Dodge Viper 340 km/h, Corvette 330 km/h.

  1 osoba
  679 PLN

  Warszawa Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie)

 • Pakiet trzech ekstremalnych przeżyć do realizacji we Wrocławiu, Warszawie lub Poznaniu hit-label
  1 osoba

  3-PACK EXTREME - Potrójna dawka wrażeń 3-PACK EXTREME - Potrójna dawka wrażeń

  Pakiet 3 przeżyć dla osób spragnionych silnych wrażeń. W skład pakietu wchodzą przeżycia z kategorii: za kierownicą, w powietrzu i w wodzie. Ekstremalna jazda po torze, lot w tandemie i pełen adrenaliny flyboard.

  1 osoba
  799 PLN

  Warszawa (okolice) Wrocław (okolice) Poznań Trójmiasto (okolice) Kraków

 • Lamborghini vs Ferrari F430 vs Nissan GTR hit-label
  1 osoba

  Lamborghini vs Ferrari F430 vs Nissan GTR Lamborghini vs Ferrari F430 vs Nissan GTR

  Jazda na torze wyścigowym za kierownicą Lamborghini Gallardo, Ferrari F430 i Nissan GTR Przejazd 3 okrążeń, po 1 w każdym z aut.

  1 osoba
  899 PLN

  Warszawa Poznań Trójmiasto Kraków Łódź Legnica (okolice) Białystok Koszalin Toruń Kamień Śląski (Opolskie) Kielce (okolice) Radom Słomczyn (Mazowsze) Ułęż (Lubelskie)

15 wynik(ów)

Polecane Cena Cena