Kultura & sztuka

Kultura & sztuka

Szukasz oryginalnego prezentu dla osób z nieprzeciętnym gustem? Taki upominek musi być niebanalny, a przy tym pełen elegancji i klasy. Kulturalne przeżycia to propozycja dla wymagających, ale nie tylko. Magi...

Szukasz oryginalnego prezentu dla osób z nieprzeciętnym gustem? Taki upominek musi być niebanalny, a przy tym pełen elegancji i klasy. Kulturalne przeżycia to propozycja dla wymagających, ale nie tylko. Magiczne chwile w teatrze, operze czy nastrojowa i wykwintna kolacja to przyjemność, która doskonale podkreśli znaczenie wyjątkowych okazji. Spraw radość najbliższym także oryginalnymi upominkami z dziedziny kultury i sztuki, które pozwolą im odkryć swój potencjał i otworzyć się na nowe możliwości. Kreatywne warsztaty fotograficzne, kursy tańca, nauka gry na instrumentach czy lekcje śpiewu idealnie sprawdzą się jako pomysł na ciekawy upominek dla wszystkich, którzy pragną żyć z pasją.

Kultura & Sztuka to kategoria dla ludzi poszukujących wyjątkowych przeżyć, dlatego wieczory w teatrze, operze czy kinie połączyliśmy z wyśmienitą, nastrojową kolacją w miejscach zasługujących na szczególną uwagę. Doskonała gra aktorska, poruszająca muzyka, potrafiące rozbawić lub wzruszyć historie kinowe. Eleganckie i nastrojowe wnętrza, w których fantastyczne jedzenie łączy się z czarującą atmosferą. Dzięki zmysłowym przeżyciom opakowanym w zgrane duety, możecie zrobić dobre wrażenie, wręczając najbliższym wyszukane i perfekcyjnie skomponowane upominki. Fantastyczne jedzenie i czarująca atmosfera sprawdzą się zarówno podczas romantycznego wieczoru we Dwoje z okazji rocznicy ślubu czy urodzin jak i w każdym innym dniu, kiedy tylko zapragniecie spędzić wyjątkowo czas tylko we Dwoje.

Posiadanie własnych pasji pozwala fantastycznie się zrelaksować, ale także nabrać apetytu, by czerpać z życia pełnymi garściami. Możliwość rozwijania własnych zainteresowań to jeden z najpiękniejszych prezentów, jakie można podarować drugiej osobie. W tej kategorii przygotowaliśmy kreatywne warsztaty, dzięki którym zdobywanie nowych umiejętności staje się fascynującą przygodą i przynosi obdarowanym mnóstwo radości. Warsztaty fotograficzne to okazja, aby za pomocą zdjęć uchwycić najpiękniejsze wspomnienia, a także opowiadać o świecie historie widziane z własnej perspektywy. Kursy taneczne to kolejna forma spędzania wolnego czasu, która pozwala wyrażać siebie, a jednocześnie powoduje nagły przypływ endorfin i szeroki uśmiech na twarzy. Kreatywne warsztaty fotograficzne, taneczne i inne to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin dla przyjaciół, ale także niespodzianka dla chłopaka lub dziewczyny, która udowodni, że znacie ich potrzeby i potraficie zatroszczyć się, aby zostały zaspokojone.

Która dziewczynka nie chciała zostać w dzieciństwie piosenkarką, podczas gdy chłopcy marzyli o karierze gitarzysty najlepszego rockowego zespołu? Nic straconego! Wiele osób zapomina o swoich talentach lub odkłada je na półkę na rzecz codziennych spraw i obowiązków. Podaruj możliwość powrotu do porzuconych pasji i dziecięcych wyobrażeń, aby w dorosłym życiu jeszcze raz zachłysnąć się dawnymi fascynacjami. Nauka śpiewu, lekcje gry na instrumencie: gitarze, saksofonie czy trąbce – inspiruj bliskich prezentami, które mogą stać się początkiem świetnej przygody.

13 wynik(ów)

Polecane Cena Cena
 • Kurs warzenia piwa - Voucher prezentowy na szkolenie
  1 osoba

  Kurs warzenia piwa Kurs warzenia piwa

  Kurs piwowarski + degustacja piw rzemieślniczych. 6-godzinne praktyczne warsztaty prowadzone przez pasjonatów. Nauka warzenia piwa połączona ze świetną zabawą.

  1 osoba
  279 PLN

  Warszawa Poznań Kraków Łódź

 • Degustacja piwa szkolenie - Warszawa, Wrocław, Trójmiasto, Kraków hit-label
  1 osoba

  Degustacja piwa z kursem kiperskim Degustacja piwa z kursem kiperskim

  Kurs piwny - prawdziwa gratka dla miłośników złotego trunku. Degustacja 8 rodzajów piwa, rytuały serwowania, testy sensoryczne. Kameralna atmosfera, spora dawka wiedzy kiperskiej.

  1 osoba
  174 PLN

  Warszawa Wrocław Poznań Trójmiasto Kraków Katowice Łódź Szczecin

 • Naucz się grać na saksofonie hit-label
  1 osoba

  Nauka gry na saksofonie Nauka gry na saksofonie

  1 lekcja gry na saksofonie. Instrument udostępniony przez szkołę. Zajęcia w trybie indywidualnym w szkole muzycznej.

  1 osoba
  149 PLN

  Warszawa Łódź

 • Nauka gry na trąbce
  1 osoba

  Nauka gry na trąbce Nauka gry na trąbce

  Lekcja gry na trąbce w szkole muzycznej. Zajęcia mają charakter praktyczny i odbywają się w trybie indywidualnym. Możliwość gry na własnym instrumencie lub wypożyczonym ze szkoły.

  1 osoba
  149 PLN

  Warszawa Łódź

 • Naucz się grać na akordeonie
  1 osoba

  Nauka gry na akordeonie Nauka gry na akordeonie

  Lekcja gry na akordeonie. Zajęcia mają charakter praktyczny i są prowadzone w szkole muzycznej. Nauka dostosowywana jest do poziomu zaawansowania uczestnika.

  1 osoba
  149 PLN

  Warszawa Łódź

 • Nauka gry na skrzypcach
  1 osoba

  Nauka gry na skrzypcach klasycznych Nauka gry na skrzypcach klasycznych

  Lekcja gry na skrzypcach klasycznych. Zajęcia są prowadzone w szkole muzycznej w trybie indywidualnym. Nauczyciel dopasowuje program zajęć do poziomu zaawansowania uczestnika.

  1 osoba
  149 PLN

  Warszawa Łódź

 • Nauka gry na perkusji - Odkryj nowa pasję
  1 osoba

  Nauka gry na perkusji Nauka gry na perkusji

  Lekcja gry na perkusji. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Lekcja ma charakter praktyczny i odbywa się w szkole muzycznej.

  1 osoba
  149 PLN

  Warszawa Łódź

 • Pianino - nauka gry - Warszawa
  1 osoba

  Nauka gry na pianinie Nauka gry na pianinie

  Lekcja gry na pianinie prowadzonych w trybie indywidualnym. Zajęcia mają charakter praktyczny. Lekcje są prowadzone przez wykształconych muzyków.

  1 osoba
  149 PLN

  Warszawa Łódź

 • Od czego zacząć naukę gry na gitarze?
  1 osoba

  Nauka gry na gitarze Nauka gry na gitarze

  Indywidualna lekcja gry na gitarze. Lekcje są dostosowywane do poziomu zaawansowania uczestnika. Do wyboru gitara klasyczna, basowa, akustyczna lub elektryczna.

  1 osoba
  149 PLN

  Warszawa Łódź

 • Lekcja gry - Warszawa
  1 osoba

  Lekcja gry na instrumencie Lekcja gry na instrumencie

  Lekcja gry na wybranym instrumencie prowadzona przez wykwalifikowanego nauczyciela. Uczestnik może wybrać spośród różnych rodzajów instrumentów dostępnych w szkole. Lekcja dopasowana jest do poziomu umiejętności ucznia.

  1 osoba
  149 PLN

  Warszawa Łódź

 • Nauka śpiewu - Warszawa
  1 osoba

  Nauka śpiewu Nauka śpiewu

  Pakiet 4 lekcji śpiewu prowadzonych przez wykwalifikowanego nauczyciela. Uczestnik ma indywidualnie przygotowywany program zajęć. Zajęcia wokalne mają charakter praktyczny.

  1 osoba
  579 PLN

  Warszawa Łódź

 • Warsztaty beatboxu
  1 osoba

  Warsztaty beatboxu Warsztaty beatboxu

  Nauka beatboxu w trybie indywidualnym. 50-minutowa lekcja prowadzona przez doświadczonego nauczyciela. Zapoznanie z podstawowymi dźwiękami oraz ich łączeniem w proste rytmy.

  1 osoba
  149 PLN

  Warszawa Łódź

 • Lekcja śpiewu
  1 osoba

  Profesjonalna lekcja śpiewu Profesjonalna lekcja śpiewu

  Indywidualna lekcja śpiewu pod opieką profesjonalnego nauczyciela. Zajęcia wokalne odbywają się w szkole muzycznej i mają charakter praktyczny. Zajęcia prowadzone są zarówno dla osób początkujących jak i tych, które mają już doświadczenie.

  1 osoba
  149 PLN

  Warszawa Łódź

13 wynik(ów)

Polecane Cena Cena