Jazda Lamborghini

Wśród wszystkich supersamochodów, to właśnie Lamborghini wzbudza największy podziw i pożądanie. Zwłaszcza wśród męskiej części społeczeństwa. W tej kategorii znajdziecie propozycje prezentów...

Wśród wszystkich supersamochodów, to właśnie Lamborghini wzbudza największy podziw i pożądanie. Zwłaszcza wśród męskiej części społeczeństwa. W tej kategorii znajdziecie propozycje prezentów, które spełnią marzenia fanów motoryzacji. Przejażdżki Lamborghini w różnych warianatach i konfiguracjach: na torze wyścigowym, po miejskich drogach, na siedzeniu pasażera lub po płycie poślizgowej. Jeśli chcesz podarować coś wyjątkowego, sięgnij po wybrany voucher i zapamiętaj ten bezcenny błysk w oku osoby obdarowanej...

---

Prezent doskonały - jazda Lamborghini

Voucher na jazdę Lamborghini po torze wyścigowym możesz podarować tacie z okazji 50 urodzin lub mężowi z okazji rocznicy ślubu. Jeśli znasz mężczyznę, u którego na widok sportowych samochodów pojawia się ten charakterystyczny błysk w oku... to jest właśnie prezent dla Niego. Kiedy usiądzie za kierownicą Lamborghini w towarzystwie profesjonalnego instruktora, wciśnie pedał gazu i pomknie wzdłuż toru z szybkością błyskawicy, poczuje się naprawdę wyjątkowo. W ofercie znajdują się dwa modele:

  • Lamborghini Huracan - potężna moc 610 KM i przyspieszenie, które wbija w fotel. Ciężko jest przejść obojętnie obok takiego monstrum, który czaruje nie tylko paramatrami, ale także wyglądem.
  • Lamborghini Gallardo - zniewalający i charakterny. Pozwala poczuć się luksusowo i rozwija zawrotne prędkości. Gdziekolwiek się pojawi wzbudza ogromne zainteresowanie.

Jeśli jedno auto to za mało, możesz pokusić się na prezent w postaci jazdy więcej niż jednym samochodem, aby porównać Lamborghini z innym wspaniałym pojazdem. Takie pojedynki to podwójna frajda i możliwość przetestowania różnych wariantów. Wśród wielu propozycji wyróżnić musimy połączenie Lambo z Ferrari i KTM X-Bow.

---

Przejazd Lamborghini - super zabawa i moc wrażeń

Lamborghini jest wprost stworzony do szybkiej jazdy, dlatego świetnie się czuje na torach wyścigowych. Przejażdżka w takich warunkach daje możliwość rozwinięcia jego skrzydeł: dociśnięcia pedału gazu i wejścia w zakręty z dużą szybkością. Jednak sportowe auta dobrze się czują również na zwykłych drogach. Dlatego alternatywą dla jazdy po torze jest przejazd ulicami miast. Wybierz jedną z polskich metropolii i przekonaj się jak to jest, kiedy mkniesz po drodze i wszyscy oglądają się za Tobą z podziwem.

Ogromne emocje przyprawione szczyptą adrenaliny wzbudzi natomiast jazda Lamnborghini po płycie poślizgowej. Przekonaj się sam jak sportowe auta radzą sobie w eksytremalnych warunkach i czy jesteś w stanie nad nimi zapanować.

Dla tych zaś, którzy nie mają prawa jazdy, ale wciąż wzdychają za supersamochodami z pięknym designem, idealnym rozwiązaniem będzie co-drive, czyli jazda na siedzeniu pasażera i przyglądnie się dynamicznej jeździe wykonywanej przez profesjonalnego kierowcę.

---

Przejażdżka Lamborghini – szybkość i brawura zarezerwowana dla najlepszych

Podaruj niesamowite emocje w postaci jazdy Lamborghini lub prezent samemu sobie.

Czytaj więcej
Czytaj mniej

Przejażdżka sportowym autem

Filtruj
Sortuj

1-15 Z 21 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-15 Z 21 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2