Ekstremalnie we Dwoje

Ekstremalnie we Dwoje

Prezent z adrenaliną dla Dwojga to doskonały podarunek ślubny dla Par, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. To kategoria przeżyć, które nie sposób zapomnieć! Skok ze spadochronem, lot w aerotunelu lub wspin...
Prezent z adrenaliną dla Dwojga to doskonały podarunek ślubny dla Par, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. To kategoria przeżyć, które nie sposób zapomnieć! Skok ze spadochronem, lot w aerotunelu lub wspinaczka w tatrach to doskonały sposób na spektakularne rozpoczęcie nowej drogi życia.

DLA MŁODEJ PARY Z ADRENALINĄ
W powietrzu, na drodze czy na wodzie – prezenty w formie przeżyć dostarczają niezwykłych wrażeń o których później można opowiadać latami. Takie silne, przyjemne przeżycia to doskonały fundament idealnego małżeństwa. Nic tak doskonale nie łączy jak wspólne emocje i niezwykła pasja.

UDANA NIESPODZIANKA
Jeżeli masz ochotę podarować Młodej Parze niezwykły prezent, a równocześnie nie jesteś pewien czy dane przeżycie przypadnie do gustu obdarowanym – zaryzykuj – jeżeli okaże się, że Nowożeńcy mają ochotę na coś innego będą mieli rok na zamianę wybranego przeżycia.

1-15 Z 41 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-15 Z 41 Wyników

Polecane Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3