Oczywiście że nie! Wizerunek zgorzkniałej żony-kury domowej już dawno odszedł do lamusa. Teraz słowo „żona” brzmi dumnie. Tak dumnie, że w dobrze jest od czasu do czasu docenić to oryginalnym prezentem.

Jak wiadomo każda żona jest inna, bo każda kobieta jest inna – ale przecież za to właśnie mężowie je kochają – za niepowtarzalność. Przedstawiamy więc pomysł na prezent dla żony w trzech odsłonach – każdy z nich odpowiadający cechom charakteru żony. Wszystkie prezenty to oczywiście niezapomniane przeżycia, bo choć każda żona jest inna, to jednak wszystkie łączy jedna wspólna cecha – uwielbiają poczuć się docenione.

Prezent dla żony aktywnej Pomysł na prezent dla żony aktywnej

Żona aktywna jest ciągle w biegu. Rano wybiega z mieszkania do pracy a po powrocie biegnie na siłownie/fitness/jogę/kawę z przyjaciółką. W międzyczasie zrobi obiad, ogarnie mieszkanie i odrobi lekcje z dzieciakami. Jak ona znajduje czas na to wszystko? Wiadomo, grunt to dobre zarządzanie sobą w czasie! Taka żona lubi spędzać czas na rozmaitych aktywnościach, dlatego idealny pomysł na prezent dla żony aktywnej to lot paralotnią albo kurs wspinaczki. Będzie zachwycona!

Pomysł na prezent dla żony romantycznej

Tej bujającej w obłokach, rozczytanej w „Przeminęło z wiatrem”, szlochającej podczas „Preety woman”. Jest trochę oderwana od ziemi, ale bardzo czuła i kreatywna. Z duszą artystki, nieco roztrzepaną i z pozytywnym podejściem do życia. Niejeden facet miał problem, aby wymyślić trafiony pomysł na prezent dla żony romantycznej. Zwłaszcza, że u większości Kurs kulinarny dla żonymężczyzn cecha „romantyczność”  zanika tuż po ślubie. A więc zawsze sprawdzony pomysł: kolacja dla Dwojga przy świecach – najlepiej w połączeniu z operą lub teatrem lub romantyczny weekend w SPA z zabiegami dla Dwojga.

Pomysł na prezent dla żony praktycznej

Taka żona myśli realistycznie i twardo stąpa po ziemi. Jest systematyczna i wszystko ma dokładnie zaplanowane. Dobrze orientuje się w wielu tematach. Najbardziej złudnym wyobrażeniem o idealnym prezencie dla praktycznej żony jest to, że ucieszy ją tylko garnek lub szalik. Nie nie nie… nie tak to działa! Może skok ze spadochronem uzna za głupotę a masaż za niepotrzebny wydatek, ale już z pewnością doceni warsztaty kulinarne, na których będzie miała okazję zweryfikować swoje umiejętności i być bardziej perfekcyjną – tak to jest właśnie idealny pomysł na  prezent dla żony praktycznej.