Zaręczyny to doskonała okazja, aby zabrać ją do nieba!

W niebie nie może być banalnie, to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miejsc na oświadczyny. Wspólny lot balonem dla Dwojga, kwiaty, muzyka i lampka wina lub widokowy przelot samolotem nad miastem to rozwiązania, które warto wziąć pod uwagę planując ten wyjątkowy dzień. Piękne widoki, emocje i poczucie oderwania od ziemi to gwarancja, że romantyczna chwila zostanie zapamiętana na zawsze.

zaręczyny podczas lotu balonem

Romantyczne pomysły na zaręczyny zawsze w cenie!

Wyjątkowa kolacja przy świecach, oryginalne i super romantyczne popołudnie w winnicy z kolacją czy wspólny masaż dla dwojga to rozwiązania ponadczasowe, które zawsze zdają egzamin. Tutaj nie ma miejsca na potknięcia – każdy element musi być dopracowany. Planując zaręczyny w restauracji lub centrum spa warto poinformować o swoich planach obsługę – w większości miejsc będziemy mogli liczyć na delikatne wsparcie w organizacji np. dostarczenie w odpowiednim momencie kwiatów, włączenie muzyki czy wskazanie najlepszego stolika i zadbanie o wyjątkową atmosferę.

zaręczyny na jachcie

Emocje na najwyższym poziomie!

Jeżeli lęk wysokości wyklucza podniebne emocje, a romantyzm to nie do końca wasza bajka, to dobrym pomysłem na rozpoczęcie wspólnej drogi życia jest przygoda na czterech kołach. Ekstremalna jazda na torze wyścigowym Subaru, wyścigi gokartowe lub jazda off-road po bezdrożach dla dwojga to doskonały i niebanalny pomysł na zaręczynową randkę dla par lubiących adrenalinę i wyjątkowe przeżycia.

Nie stresuj się – zaufaj profesjonalistom!

Realizacja nawet najbardziej przemyślanego planu zaręczyn w pojedynkę jest nie tylko trudna, ale czasem niemożliwa. Zamiast stresować się organizacją i dbaniem o szczegóły – zadbaj o dobry nastrój ukochanej, a realizację nawet najśmielszych pomysłów zaręczynowych zostaw profesjonalistom, którzy dyskretnie dopilnują, aby wszystko poszło zgodnie z planem.

 

---

Sprawdź również: