No to odliczamy...

Nr 8. Relaksujący masaż

Gorącą czekoladą, stemplami ziołowymi lub aromatycznymi olejkami – każdy z relaksujących masaży będzie przyjemnym przeżyciem. Prezent będzie doceniony szczególnie zimą, po świątecznych przygotowaniach – kiedy potrzebne nam są takie kojące chwile.

Nr 7. Markowe perfumy

Piękne, markowe a przede wszystkim dopasowane do kobiety perfumy potrafią sprawić ogromną radość. Ale uwaga, to propozycja dla tych, którzy dobrze znają gust kobiety – z odpowiednim zapachem trudno trafić.

Nr 6. Elegancka bielizna

To kolejny przeznaczony raczej dla mężów i partnerów. Piękna, koronkowa bielizna to doskonały prezent dla Niej, który może sprawić również Jemu dużo radości. J

Nr 5. Warsztaty kulinarne

Prezent dla Pań, które lubią przyswajać nowe umiejętności. Kursy gotowania na fali programu MasterChef stało się bardzo modne, a udział w profesjonalnych warsztatach to świetna zabawa. Uwaga – radzimy dwukrotnie rozważyć wręczenie tego prezentu teściowej (może go źle zinterpretować ;)).

Nr 4. Wieczór wrażeń – kolacja i teatr

Wyjątkowe przeżycie, które z powodzeniem możemy podarować w prezencie dla mamy, jaki i dla żony czy siostry. Sprawi prawie każdemu ogromną przyjemność.

Nr 3. Gustowna biżuteria

Kobiety kochają diamenty! To prawie zawsze dobry pomysł na prezent dla bliskiej kobiety. Tutaj niestety po raz kolejny pojawia się problem z różnicą gustów i często z… rozmiarem palca.

Nr 2. Weekend w SPA

Cisza, spokój i relaks to jedno z największych życzeń każdej kobiety nie tylko w czasie Świąt. Gwarantujemy, że voucher na weekend w SPA  znaleziony pod choinką sprawi każdej kobiecie radość, a realizacja prezentu naładuje pozytywną energią na cały kolejny rok.

Nr 1. Lot widokowy nad Zamkiem Książ

Czy wielkie marzenia się zmieszczą w paczce pod choinką? Oczywiście! Zmieści się pod nią na przykład voucher na lot widokowy samolotem . Spektakularne widoki i niezwykłe emocje w pakiecie. Pod choinką zmieszczą się również marzenia o locie szybowcem nad Zamkiem Książ, skoku ze spadochronem czy kursie gry na skrzypcach. A czy może być cenniejszy prezent niż spełnione marzenie?

Ranking najlepszych prezentów Świątecznych 2016 - inspiracje i pomysły na oryginalny, świąteczny prezent.

 

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie prezentu zobacz nasze propozycje na Prezenty Świąteczne oraz sprawdź, czym jest Kolekcja Lifestyle i podaruj Jej możliwość samodzielnego wyboru idealnego upominku. 

---

Sprawdź również:

Ranking: 5 prezentów gwiazdkowych dla kobiety - blog >>

Jak przygotować niespodziankę, która zachwyci Twoją kobietę?

5 pomysłów na prezent dla dziewczyny >>

5 hitów na 8 marca - ranking prezentów dla kobiety - blog >>

Prezent świąteczny dla Niej: hity i kity >>

Pieniądze szczęścia nie dają. Za to zakupy ze stylistą... >>

Uroda i relaks - prezenty >>

Prezenty na urodziny >>