Prezenty w formie przeżyć to sprawdzona recepta na podarowanie młodej parze niezapomnianych chwil. Nie wszystko można kupić. Niewiele rzeczy jest cenniejszych od pięknych emocji, a wspomnienia z realizacji prezentu będą towarzyszyć małżeństwu przez wiele lat. Od lat lista najpopularniejszych pomysłów na prezent ślubny się nie zmienia. Co wybieramy najchętniej?

 1. Lot balonem

  Jedno z najbardziej romantycznych przeżyć – podróż w chmurach o wchodzie lub zachodzie słońca. Lot balonem to jedno z największych marzeń – nie tylko wśród nowożeńców. Piękne widoki i wyjątkowa podniebna aura z pewnością będą wspominane do końca życia.
 1. Romantyczny rejs

  Jeżeli nie w chmurach, to na morzu lub jeziorze! Romantyczna wyprawa pod pełnymi żaglami to okazja do podziwiana piękna polskiej przyrody i możliwość odkrycia żeglarskiej pasji. Błoga atmosfera i szum wody to idealne warunki na spędzenie miodowego popołudnia lub weekendu.
 1. Skok ze spadochronem dla dwóch osób

  Podobno, nic tak nie łączy jak wspólne, ekstremalne przeżycie. Skok ze spadochronem we dwoje to wyzwanie, które będzie tematem do rozmów i wspomnień przez wiele lat! Podaruj młodej parze ogromną porcję szaleństwa, my gwarantujemy, że swobodny lot z wysokości 4000 metrów pozostawi tylko pozytywne wrażenia! Po stresujących miesiącach przygotowań do ślubu, będzie to też doskonały sposób na odreagowanie emocji!
 1. Romantyczną kolację lub weekend SPA

  Młode małżeństwo z pewnością doceni voucher na romantyczną kolację lub weekend w SPA. Będzie to okazja do odpoczynku i czas na wspominanie okresu narzeczeństwa, ślubu i wesela. Takie wyjątkowe wieczory i weekendy są wręcz obowiązkową pozycją w czasie miesiąca miodowego!

Jeżeli nie znasz nowożeńców na tyle dobrze, by wiedzieć, które z przeżyć przypadnie im do gustu najbardziej, podaruj Kolekcje Przeżyć dla Dwojga -  eleganckie pudełko, w którym znajduje się katalog z atrakcjami do wyboru.  Wśród atrakcji znajdą się pomysły na romantyczne wieczory, relaksujące weekendy i aktywny wypoczynek. Niech młoda para wybierze to, na co ma największą ochotę!

Pomysły na prezent ślubny

A może prezent dla rodziców?

Jeżeli szukacie prezentu ślubnego dla rodziców, podziękowania za lata wychowania – to prezent przeżycie jest doskonałym pomysłem! Wyobraźcie sobie minę gości i rodziców w chwili, gdy wręczacie na weselu oprócz kwiatów bon na wspólny lot balonem! To jeden z najpopularniejszych pomysłów, ale do wyboru macie ich ponad 500! Dajcie się zainspirować i sprawcie by dzień ślubu był wyjątkowy!

 ---

Podobne tematy:

Prezenty dla cudownych rodziców, czyli jak podziękować w dniu ślubu? >>

Organizacja ślubu i wesela. Trendy ślubne >>

5 najbardziej niezwykłych prezentów ślubnych >>

Co na Ślub zamiast koperty?>>

Ranking: 5 najlepszych prezentów ślubnych>>

Jak się oświadczyć? Oryginalne sposoby na zaręczyny >>

Podziękowanie dla rodziców na ślub>>

Prezenty ślubne>>