21 i 22 stycznia, po raz kolejny tysiące ukochanych babć i dziadków może się spodziewać upominków w postaci filiżanek, herbat, ramek na zdjęcia z wnuczkami, ciepłych koców i wełnianych skarpet. To prezentowy standard. Gdybyście jednak mieli ochotę w tym roku podarować coś innego – podpowiadamy jakie przeżycia z naszej oferty mogą sprawić im przyjemność.

 1. Pobyt w SPA

Voucher na relaksujący masaż, pakiet zabiegów albo nawet weekend w SPA to prezent, który pokaże, że zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszej babci lub dziadka. Zabiegi odpowiednio dobrane do wieku na pewno sprawią ogromną przyjemność i odmłodzą naszych najbliższych o kilka lat.

2. Opera i kolacjaopera wrocławska

Dla wielu starszych osób opera czy teatr to miejsce wyjątkowe – a wieczór łączący spektakl i uroczystą kolację może być doskonałym sposobem na celebrowanie tego szczególnego święta. Gwarantujemy, że po takim wieczorze każda babcia i każdy dziadek poczują się naprawdę docenieni.

Dowiedz się więcej: Uczta zmysłów - opera i kolacja dla Dwojga

3. Lot widokowy samolotem nad miastem

To prezent z serii tych naprawdę wyjątkowych – często jest to spełnienie marzeń i najczęściej jest upominkiem urodzinowym. Jeżeli jednak babcia i dziadek mają wielu wnuków może zrzutka na jeden, ale niezwykły prezent okaże się dobrym pomysłem?


4. Floating - czyli pełen relaks dla babci lub dziadka, którzy nie boją się nowości

Floating to jedna z najnowszych technik relaksacyjnych w Polsce i nowość w naszej ofercie. Kilkunastominutowa sesja zapewnia niezwykłe odprężenie, przyspieszoną odnowę biologiczną i ograniczenie bólu.

Sprawdź: Floating - sesja relaksacyjna

 

5. Weekend w winnicy

prezent dla dziadka

Babcie i dziadkowie często mają sporo wolnego czasu, warto więc w prezencie podsunąć im pomysł na jego ciekawe wykorzystanie. Weekend w winnicy to jeden z naszych bestselerów, który być może przypadnie im do gustu. Możemy też wypełnić grafik  dziadka lub babci w inny sposób – na przykład prezentując voucher na kurs gotowania lub tańca.

Dlaczego przeżycia zamiast przedmiotów?

Co jest najlepszym prezentem? Piękne chwile – najlepiej wspólne i sprawienie, by obdarowany poczuł się wyjątkowo. Podaruj babci i dziadkowi w tym roku odrobinę relaksu i pomysł na wykorzystanie wolnego czasu.

Więcej wyjątkowych propozycji znajdziesz tutaj: Prezenty dla babci, dziadka i rodziców

---

Sprawdź również:

10 pomysłów na prezent dla Babci i Dziadka >>

Gdzie wybrać się na weekend SPA? >>

Pomysły na prezenty na Dzień Ojca >>

Galeria: Zwiedzanie winnicy jesienią >>

Największe prezentowe wpadki 2017 – ranking >> 

Dzień zakochanych inaczej? Oryginalny pomysł na Walentynki

Co powie Tata? Wyjątkowe prezenty dla Taty

Prezent na 60 urodziny dla mężczyzny. Pomysły dla Taty lub Męża