W obecnych czasach jednak para Młoda zazwyczaj wie, czego się spodziewać... Tworzy listę pożądanych prezentów, która "przypadkiem" rozstanie rozesłana po gościach ;) Ale bądźmy szczerzy i przyznajmy się do jednego: największe wrażenie robią na nas prezenty, których się nie spodziewamy. I ta sama zasada dotyczy prezentów dla nowożeńców- takie są najlepsze: te niespodziewane i te wyzwalające emocje, o wiele większe niż otrzymanie zwykłej koperty ślubnej.

Prezent ślubny musi być wyjątkowy, wartościowy i od serca. Jeżeli zastanawiacie się nad oryginalnym podarunkiem, który młoda para będzie wspominać do końca życia – skorzystajcie z naszych inspiracji!  Przyjrzyjmy się najczęściej wybieranym pomysłom na prezenty ślubne w ostatnim sezonie:

Lot balonem w prezencie ślubnym

1) Lot balonem dla dwojga

Niecodziennie ma się okazję na tego typu przygodę. Wspaniale jest poczuć to na własnej skórze, a jeszcze lepiej podarować romantyczny lot balonem dla Dwojga w ramach prezentu ślubnego. Nie ma chyba bardziej romantycznego statku powietrznego niż balon i niewiele przeżyć pozostawia tak piękne wspomnienia. To jedno z najbardziej romantycznych przeżyć – podróż w chmurach o wchodzie lub zachodzie słońca. Lot balonem to jedno z największych marzeń – nie tylko wśród nowożeńców. Piękne widoki i wyjątkowa podniebna aura z pewnością będą wspominane do końca życia. Ostrzegamy- bujając w obłokach będzie ciężko wrócić z powrotem na ziemię!

2) … w piękny rejs

Po weselno-ślubnych szaleństwach Para Młoda chętnie spędzi romantyczne chwile tylko we Dwoje i wtedy… znajdzie prezent w postaci rejsu z kolacją dla Dwojga. Nastrojowy moment, zachodzące słońce, aromatyczne potrawy – czego więcej może chcieć para nowożeńców? Rejs widokowy z kolacją i jego wyjątkowy charakter sprzyjają wspólnej radości bycia razem.

Jeżeli nie w chmurach, to na morzu lub jeziorze! Romantyczna wyprawa pod pełnymi żaglami to okazja do podziwiania piękna polskiej przyrody i możliwość odkrycia żeglarskiej pasji. Błoga atmosfera i szum wody to idealne warunki na spędzenie miodowego popołudnia lub weekendu. Po weselno-ślubnych szaleństwach Para Młoda na pewno chętnie spędzi romantyczne chwile tylko we Dwoje i wtedy… znajdzie prezent w postaci rejsu z kolacją dla Dwojga. Nastrojowy moment, zachodzące słońce, aromatyczne potrawy – czego więcej może chcieć para nowożeńców? Rejs widokowy z kolacją i jego wyjątkowy charakter sprzyjają wspólnej radości bycia razem.

Degustacja wina w winnicy w prezencie dla młodych3) Ona temu WINNA…

Degustacja wina pośród winorośli sprawi, że świeżo upieczona Para Młoda poczuje się jak w Toskanii bez konieczności udawania się w tak daleką podróż. Niesamowity klimat, aromatyczne wino, wspaniała uczta dla podniebienia podczas kolacji, to niezapomniane chwile dla Dwojga. Idealna atrakcja podczas miesiąca miodowego. Kusząca propozycja, prawda?

4) Górski relaks

Wypoczynek we Dwoje w górskim zakątku? Brzmi bosko! Zwłaszcza, gdy w pakiecie zawarte są relaksujące zabiegi dla zdrowia i urody. Dla niej i dla niego to frajda na całego. Pomiędzy górską wycieczką a spacerem po okolicy. Po takim weekendowym relaksie oddycha się pełną piersią! Takie wyjątkowe weekendy są wręcz obowiązkową pozycją w trakcie miesiąca miodowego!

spa w prezencie ślubnym5) Kolekcja Przeżyć – do wyboru, do koloru

A jeśli chcecie umożliwić Nowożeńcom samodzielne podjęcie decyzji o tym, jakie przeżycie chcieliby wspólnie zrealizować to świetnym pomysłem jest Kolekcja Przeżyć Tylko We Dwoje: eleganckie pudełko z wyborem wyjątkowych atrakcji dla pary. Wybór nie będzie prosty, bo możliwości jest naprawdę sporo, ale pierwszy małżeński kompromis na pewno zostanie osiągnięty!

 

Podobne tematy:

Prezenty dla cudownych rodziców, czyli jak podziękować w dniu ślubu?

Co na Ślub zamiast koperty?

Jak się oświadczyć? >>

5 najbardziej niezwykłych prezentów ślubnych >>

Przygotowania do ślubu - nieszablonowy wieczór panieński

Podziękowanie dla rodziców na ślub

Organizacja wesela: Co może pójść nie tak? Marzenia vs Rzeczywistość >>

Szukasz pomysłu na prezent ślubny?

Prezenty ślubne