Przeżycia! To właśnie najlepszy pomysł na gwiazdkowy prezent  dla kobiety. Dlaczego? Bo przeżycia wywołują emocje, pozostawiają wspomnienia, zapewniają moc wrażeń oraz sprawiają, że każda osoba obdarowana czuje się wyjątkowa i wyróżniona. Poniżej przedstawiamy 5 wyjątkowych propozycji na prezent pod choinkę dla Niej! Lot na paralotni w prezencie

1) W chmurach

Dla kobiet, które nie boją się wyzwań, lubią mocne doznania i pozwalają sobie czasami na bujanie w obłokach. Lot szybowcem trafia w kobiece gusta nie tylko ze względu na jego ekstremalny charakter, ale również na wyjątkowe panoramy i widoki, jakie można obserwować podczas podniebnej przygody. Świetny prezent dla dziewczyny lub przyjaciółki.
Ceny od 199 zł

2) Dla czekoladoholiczek

Czekoladowa przyjemność bez wyrzutów sumienia. Masaż, który rozbudza zmysły, odżywia skórę, relaksuje i dodaje energii. Taki zabieg na ciało to gratka nie tyko dla miłośników słodkości. Ale bądźmy szczerzy: nie tylko dzieci nie potrafią oprzeć się czekoladzie...
Ceny od 179 zł

3) Czerwone czy białe?

Wyjątkowa propozycja dla wielbicielek winogronowych smaków. Degustacja wina to podróż do krainy winnic, która przeniesie smakoszki na najwyższy poziom smaku. Taki prezent to prawdziwa gwiazdka z nieba. Szczególnie jeśli degustacja odbywa się w największej winnicy w Polsce a przy okazji odkrywa się tajniki wina i poznaje sekrety jego smaku.
Ceny od 169 zł

Relaksujący masaż czekoladą w prezencie4) Chodź, pomaluj swój świat...

Przyjemne z pożytecznym, czyli idealny prezent gwiazdkowy dla kobiety, która lubi dobrze wyglądać. Indywidualna lekcja makijażu to wspaniały podarunek, który pozwoli opanować sztukę makijażu, dobrać odpowiednie kosmetyki i nauczyć się malować odpowiednio do okazji. Tusze, pudry, pomadki, cienie, róże, podkłady - wszystkie tajemnice zostają odkryte. A przecież odkrywanie tajemnic to kobieca specjalność ;)
Ceny od 309 zł

5) Wybierz sama! Idealny prezent gwiazdkowy dla kobiety

Pozwól jej zdecydować. Podaruj możliwość wyboru. Kolekcja Przeżyć "Wyjątkowe emocje" to idealny pomysł na prezent dla kobiet, które lubią brać sprawy w swoje ręce. Eleganckie pudełko z bonem prezentowym i katalogiem, w którym znajdą ogromny wybór atrakcji. Spośród nich na pewno wybiorą tę jedną, wymarzoną. A potem już prosta droga do realizacji marzeń.
Cena: 549 zł

---

 

Podobne tematy: