...„mężczyźni rządzą światem, ale kobiety rządzą mężczyznami”. I właśnie za tą ciężką prace należy się Paniom nagroda. Oto oryginalne pomysły na prezent dla kobiety. Hity, które powalą ją na kolana.

1. Migdałowa odnowa  - prezent dla kobiety, która lubi słodkie niespodzianki

Słodkie chwile, pełen relaks… po prostu chwila dla niej. Podaruj zmysłowy i pachnący migdałami zabieg  SPA, który nie tylko zregeneruje i odżywi ciało, ale również odpręży duszę. W trakcie peelingu i masażu można pozwolić sobie na chwilę zapomnienia i pomarzyć o niebieskich migdałach. Wspaniały podarunek dla szefowej lub prezent dla przyjaciółki z okazji  Dnia Kobiet.

2. Lot balonem - prezent dla kobiety odlotowej z nutką romantycznościLot balonem w prezencie dla niej

Jeśli jesteś osobą, która lubi robić ludzi w balona to z pewnością spodoba Ci się ten pomysł na prezent.  Romantyczny lot balonem to idealny prezent dla kobiety lubiącej bujać w obłokach.

Zabierz swoją żonę, dziewczynę, narzeczoną w niezwykłą podróż. To wrażenie. Którego się nie zapomina. Magiczna sceneria, zachód słońca, lampka szampana… Jednym słowem: bajka!

3. Teatr i kolacja - prezent dla kobiety, która ma gust i smak

Kobieca natura wrażliwa jest na sztukę.  Zaproszenie dla dwóch osób na kolację i spektakl w Teatrze we Wrocławiu to prezentowy strzał w 10. Nie tylko dla partnerki ale również dla mamy czy siostry. Degustacyjna uczta dla podniebienia i kulturalna uczta dla ducha. Oto idealny prezent dla kobiety. Do wyboru bogaty repertuar Teatru Współczesnego we Wrocławiu. To będzie niezapomniany i pełen wrażeń wieczór.

4. Degustacja wina - prezent dla kobiety spragnionej szaleństw życia

Dobre wino to rozkosz dla podniebienia. Szczególnie, gdy podane jest w odpowiedni sposób – rozbudza zmysły i jest Sesja fotograficzna w prezenciewspaniałym dodatkiem do potraw. Prezent w postaci warsztatów winiarskich lub degustacji wina to marzenie niejednej kobiety rozsmakowanej w tym napoju bogów. A jeśli degustacja odbywa się w prawdziwej winnicy i podawane jest wino z lokalnej winiarni? Czysta przyjemność w bajkowym otoczeniu winorośli

5. Sesja fotograficzna - prezent dla kobiety, która pragnie blasku

Wyjątkowa pamiątka na długie lata. Każda kobieta poczuje się jak gwiazda. Profesjonalny wizaż, fryzura i stylizacja dobrana do osobowości a później…  błysk fleszy. Efekty są porażające. Taka sesja zdjęciowa wydobędzie piękno i zmysłowość, którą nie każda kobieta potrafi w sobie dostrzec – a w końcu siedzi w każdej nich. Są powody do chwalenia. W 100% kobiecy prezent.

---

 

Podobne tematy: