W świętowanie okrągłej rocznicy ślubu angażują się nie tylko małżonkowie, ale także rodzina i przyjaciele. Urządzają przyjęcia i  kupują podarunki nawiązujące do nazwy rocznicy. Jedno jest pewne... pomysłowy prezent na rocznicę musi byc oryginalny - nie może być przypadkowy, lecz starannie wybrany.

Przypominamy nazwy najpopularniejszych rocznic:

1. Papierowa
2. Bawełniana
3. Skórzana
4. Kwiatowa
5. Drewniana
10. Cynowa
15. Kryształowa
20. Porcelanowa
25. Srebrna
30. Perłowa
40. Rubinowa
50. Złota
60. Diamentowa

Wiele osób wybiera upominek na rocznicę sugerując się jej nazwą, choć wcale nie trzeba brać tego dosłownie. Z okazji skórzanej rocznicy dobrym pomysłem będzie zabieg SPA lub masaż (coś dla skóry) a w czasie porcelanowej rocznicy można wybrać się na wystawną kolację w restauracji (z porcelanową zastawą) .

Voucher do SPA w prezencie

Prezent na rocznicę – od niej dla niego, od niego dla niej

Coś romantycznego, a może coś o czym zawsze marzył lub marzyła? Coś co podkreśli jej kobiecość i jego męskość. Sesja zdjęciowa wraz ze stylizacją to idealny prezent dla niej – pozwoli poczuć się piękną i seksowną a przy okazji uwiecznić tą chwilę na kliszy. Efekt będzie oszałamiający! A może wspólna sesja we dwoje? A dla mężczyzny samochody! I to nie byle jakie: Subaru, Lamborghini, Ferrari, Lotus… i ekstremalna jazda takim cackiem na torze wyścigowym. A po szaleństwach nic, tylko zjeść pyszną kolację w niezwykle romantycznej atmosferze.

prezent rocznicowy dla aktywnej paryPrezent rocznicowy – od bliskich dla nich

Rodzice, dzieci, przyjaciele… Oni wszyscy mogą mieć nie lada kłopot z wyborem prezentu. A może by tak podarować parze obchodzącej rocznicę wspólny wyjazd z atrakcyjnymi przeżyciami? Weekend w Górach Sokolich połączony z nauką wspinaczki skalnej bez wątpienia spodoba się amatorom adrenaliny na wysokim poziomie. Jak nie góry, to morze i Hel czyli ukochane miejsce miłośników sportów wodnych – nauka windsurfingu dla dwojga to okazja do dobrej zabawy i odkrycia nowego hobby. Aktywny wyjazd to wspaniały pomysł na prezent , który z pewnością pozostanie w pamięci na długi czas. Wyjątkową niespodzianką bez wątpienia będzie również lot balonem - romantyczna podróż w chmury, piękne widoki, zachód słońca, a całość zwieńczona kieliszkiem szampana - tak spędzona rocznica zapisuje się we wspomnieniach na zawsze...

---

 

Podobne tematy: