Coś dla śmiałków, którzy chcą spróbować swoich sił w zupełnie nowej dyscyplinie. Nie będzie łatwo! Ale przecież do odważnych świat należy! Satysfakcja po ukończeniu takiego biegu to bezcenne uczucie dumy i radości. Walka ze swoimi słabościami dodaje pewności siebie. Podejmiesz próbę?

O co chodzi?przeszkoda Survival Race

Men Expert Survival Race 2014  . 3 miasta w Polsce, 2 dystanse i 1 cel: pokonać utrudnienia i dobiec do mety. Na trasie rozstawionych będzie kilkanaście przeszkód takich jak: piramidy ze snopów siana, tor przeszkód z opon, ściany do przeskoczenia, zbiorniki z zimną wodą, siatki do czołgania się pod nimi i inne.

 

Skąd pomysł?

Inspiracją dla tego wydarzenia są organizowane z powodzeniem zagraniczne biegi przetrwania. W Stanach Zjednoczonych imprezy tego typu przyciągają tysiące uczestników, a w samym 2013 roku odbyło się ich ponad 400. Moda ta dotarła również do Europy, zyskując rzesze zwolenników w Anglii, Niemczech czy Czechach. A jak będzie w Polsce?

 

przeszkoda Survival RaceGdzie?

Na pierwszy ogień rzucony będzie Wrocław, w którym Miejski Bieg z Przeszkodami odbędzie się 18 maja. Trochę ponad miesiąc później, bo 22 czerwca wydarzenie przeniesie się do Warszawy, a 19 października sprawdzenie kondycji i sprawności będą mieli okazję Poznaniacy. Dodatkowo, we wszystkich miastach w których odbędzie się Survival, planowane są wspólne treningi pod okiem ekspertów oraz stworzenie trwałych, bezpłatnie dostępnych dla każdego placów do treningu Street Workout.

 

Czego oczekiwać?

To proste. Zamiast biegu spodziewaj się wyzwania,  zamiast zwykłej trasy - poligonu, na miejscu zamiast wylansowanych biegaczy na trasie - ociekających błotem twardzieli. Oczywiście bieg jest przeznaczony nie tylko dla mężczyzn. Twardzielki miło widziane

logo Survival Race

Od czego zacząć?

Od postawienia wyzwania. Nie tylko sobie. Zachęć kumpli czy partnerkę do wspólnego startu. Dzięki wzajemnej motywacji każdy trening będziesz traktował jak wyzwanie. A start drużynowy da Wam ogromną  satysfakcję i frajdę. Zbierz się na odwagę i sprawdź na własnej skórze jak daleko możesz się posunąć.

Więcej informacji: http://menexpertsurvivalrace.pl/

---

Sprawdź również: