Wszystko kwitnie! Warszawa budzi się z zimowego snu i nabiera wiosennych barw. W takich pięknych okolicznościach przyrody wkraczamy tanecznym krokiem w najpiękniejszą porę roku, zrzucając po drodze czapki, rękawiczki i zimowe płaszcze.

"Mam tak samo jak Ty, miasto moje a w nim..."

Przeżycia! Niezapomniane, pełne wrażeń i emocjonujące. Bo Warszawa ma do zaoferowania dużo więcej niż drapacze chmur, nocne życie na Pradze i drugą linię metra. W Warszawie znajdziecie mnóstwo sposobów na rozładowanie energii, która skumulowała się w trakcie zimy. Sprawdźcie sami najciekawsze propozycje na spędzenie wolego czasu nie tylko dla Warszawiaków, ale również dla turystów, którzy chcą poznać Warszawę nie tylko od strony kulturalno-historycznej.

1. Zalatani!

Lot w tunelu aerodynamicznym to nie lada gratka dla "oderwanych od ziemi". Swobodne unoszenie się nad powierzchnią ziemi to z pewnością uczucie, którego niewiele osób doświadczyło. Teraz jest to możliwe! Dajcie się ponieść i przeżyjcie wyjątkowe chwile.

2. Na torze...

Kto za kierownicą czuje się jak ryba w wodzie? Wiosna na pewno sprawia, że wielu z was nabiera chęci wciśnięcia pedału gazu nieco niżej. Najlepiej zrobić to autem sportowym na torze wyścigowym, w dwóch wspaniałych samochodach sportowych: legendarnym Lamborghini Gallardo i KTM X-Bow z konstrukcją bolidu. Ekstremalne emocje gwarantowane, a więc gaz do dechy!

3. Wysoko, w przestworza...

Z wysokości 450 metrów wszystko nabiera zupełnie nowego wymiaru. Sprawdźcie jak wygląda wiosna w Warszawie z lotu ptaka. Wzlećcie szybowcem ponad horyzont podziwiając panoramę największego miasta w Polsce i rozkoszujcie się niesamowitym uczuciem wolności. A może odważycie się chwycić za stery i sprawdzić się w roli pilota?

4. Terenowe szaleństwo...

... czyli wyprawa quadami dla dwóch osób. Przygoda, którą najlepiej przeżyć właśnie wiosną. Przejażdżka quadami w terenie w pobliżu Warszawy to wyjątkowa okazja, aby wziąć głęboki oddech i odetchnąć pełną piersią. Świetna zabawa, którą można dzielić z żoną, przyjacielem, synem czy mamą. Z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi wycieczki terenowe.

5. Pałac dla Dwojga!

Weekend w Pałacu Zdunowo to wiosenna propozycja dla par. Dwa noclegi w zjawiskowym miejscu zlokalizowanym w pobliżu Warszawy. Wyjątkowe miejsce, do którego z pewnością będziecie chcieli wrócić, a do tego romantyczne kolacje  w blasku świec oraz warsztaty kulinarne, podczas których poznacie smak miłości.

 

Tutaj znajdziecie więcej wyjątkowych prezentów i pomysłów na spędzenie czasu w Warszawie