Kraków – najpiękniejsze miasto w Polsce jak twierdzi wielu rodaków. I choć o gustach się nie dyskutuje to chyba wszyscy zgodzimy się z jednym – wiosną staje się jeszcze piękniejszy. Kwiaty, zieleń i słońce wydobywają z Krakowa wszystko to, co najlepsze. Najpopularniejsze miejsca przeżywają prawdziwe oblężenie: Wawel, Stare Miasto, tereny nadwiślańskie pełne są zwiedzających. Również mieszkańcy tłumnie wychodzą na ulice by chłonąć urok tego miasta. Ale Kraków i jego okolice to również doskonałe miejsce do odkrywania nowych pasji i przeżywania wyjątkowych emocji.

Niebo w zasięgu ręki

Marzysz o lataniu? Wypróbuj lot na motolotni w okolicach Krakowa! W tandemie z doświadczonym pilotem wzniesiesz się ponad przepiękne tereny Doliny Rzeki Nidy, które urzekają zielenią zwłaszcza wiosenną porą. Taka podniebna podróż to nie tylko możliwość obserwowania niezwykłych widoków ale również ekstremalne doznania, których nie sposób zapomnieć.Lot Cessną w Krakowie

Rajdowa wiosna

Czyli coś dla miłośników sportów motorowych i fanów adrenaliny na najwyższym poziomie. Ekstremalna jazda za kierownicą Ferrari i Lamborghini na torze wyścigowym to okazja aby wcisnąć gaz do dechy i poczuć się niczym Krzysztof Hołowczyc lub Robert Kubica. Na koniec prawdziwa gratka – pokazowa jazda doświadczonego instruktora, który zaprezentuje moc możliwości auta. Poczuj przyspieszenie wbijające w fotel!

Nad górami

Z Krakowa już tylko rzut beretem do naszej narodowej dumy – Tatr. Warto więc skusić się na lot widokowy nad Tatrami i spojrzeć na najwyższe polskie z perspektywy lotu ptaka.  Doznania, których nie zapomina się bardzo długo, a może nawet przez całe życie. Piękne krajobrazy Tatr i panorama Zakopanego z pewnością zrobią wrażenie na miłośnikach przyrody i przygody.

Jazda traktorem po poluWiosna – czas na zmiany…

A może by tak zmiana wizerunku? Najwyższy czas na nowy image – świeży, wiosenny, rozpromieniony. Idealnym rozwiązaniem jest metamorfoza, która przy okazji zostanie udokumentowana fotoreportażem. Spojrzysz na swoją przemianę krok po kroku: fryzura, makijaż, stylizacja… I z poczwarki powstaje motyl!

Kraków nietypowo

Coś niekonwencjonalnego dla osób lubiących nowe doświadczenia i nietypowe przeżycia. Ostra jazda traktorem po polu z pewnością trafi w Wasz gust! Wyjątkowa atrakcja gwarantująca świetną zabawę, kupę śmiechu i nowe umiejętności. Spełnicie swoje dziecięce marzenia i być może odkryjecie nową pasję. Musicie tego spróbować!

Więcej wyjątkowych atrakcji w Krakowie znajdziesz tutaj: Atrakcje w Krakowie i Małopolsce

---

Podobne tematy: