Pomysły na prezenty pełne emocji!
713 500 206 | 500 163 609

Strefa klienta

W czym możemy pomóc?

  1. Pomysł na Prezent
  2. Poleć znajomemu
  3. Subskrypcja Newslettera
  4. Podobne Tematy

 


Pomysł na Prezent

Chcesz zapamiętać Prezent, który wydaje się być idealny dla przyjaciela lub członka rodziny? Pomysł na Prezent to miejsce, w którym możesz zapisywać wszystkie ulubione Prezenty, które następnie zostaną przesłane na Twoj adres e-mail. Funkcja ta jest dostępna przy opisie każdego przeżycia. Jeżeli chcesz z niej skorzystać kliknij ikonę "! Pomysł na Prezent!"

Poleć znajomemu

W dowolnym momencie dodawaj Prezenty do Listy Życzeń, a następnie prześlij ją e-mailem jako wskazówkę do swoich przyjaciół lub rodziny. Funkcja ta jest dostępna przy opisie każdego przeżycia. Jeżeli chcesz z niej skorzystać kliknij ikonę "Poleć znajomemu"


Subskrypcja Newslettera


Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o bieżących promocjach i najnowszych Prezentach zapraszamy do subskrypcji newslettera.

Podobne tematy

Jak to działa?

Zadzwoń

71 350 02 06

Formularz kontaktowy

Copyright 2010-2014 by Prezentokracja s.c.

Design by ProudPixels powered by Piotr Bencki

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Prywatności".