Prezent na 30 urodziny

Prezent na 30 urodziny

Trzydziestka to kolejny przełom w życiu. Magiczna granica między młodością i dojrzałością. Dlatego prezent na 30 urodziny musi trafiać w setkę (co najmniej)! Jubilata warto zaskoczyć dużą dawką e...

Trzydziestka to kolejny przełom w życiu. Magiczna granica między młodością i dojrzałością. Dlatego prezent na 30 urodziny musi trafiać w setkę (co najmniej)! Jubilata warto zaskoczyć dużą dawką emocji, inspirującym doświadczeniem, ekstremalnym doznaniem. Prezent urodzinowy w postaci przeżycia to oryginalna alternatywa dla konwencjonalnych i sztampowych upominków. Zrób niezapomniane wrażenie prezentem - to jedna z tych okazji, kiedy jest to absolutnie konieczne. Świętujcie wspólnie ten wyjątkowy moment w pamiętny sposób. Wyjdź poza schemat i podaruj jubilatowi moc wrażeń i furę pozytywnych emocji, które pozostaną z nim na długie lata.

WYJĄTKOWE EMOCJE NA 30 DLA NIEGO?
Podarunek dla faceta musi spełniać jego najskrytsze marzenia! Może zawsze marzył o tym, by zobaczyć świat z lotu ptaka? Nic prostszego - w Prezentokracji znajdziesz podniebne przeżycia, jak lot szybowcem, motolotnią czy balonem. A może nasz jubilat poszukuje oryginalnego hobby, które nada jego życiu nowy smak? Spróbuj kursów, które rozwijają zainteresowania. Warsztaty kulinarne, fotografia cyfrowa, projektowanie mody czy kurs nurkowania to tylko niektóre z naszych propozycji. Miłośników mocnych wrażeń docenią jazdę na torze wyścigowym Formuły 1 lub wyprawę wspinaczkową w Górach Sokolich. Wybierz przeżycie, które sprawi, że niespodzianka na 30-stkę kolegi czy przyjaciela, będzie jeszcze przez wiele lat wspominany podczas towarzyskich spotkań.

ORYGINALNY PREZENT NA 30-TKĘ DLA NIEJ?
Wybierając prezent urodzinowy dla kobiety, warto już na początku zadecydować czy nasza koleżanka, żona czy dziewczyna bardziej doceni błogi relaks czy raczej woli dreszczyk emocji i przeżycie dostarczające adrenaliny. W pierwszym przypadku idealnym upominkiem będzie zaproszenie do SPA, relaksacyjny masaż lub romantyczna kolacja. W drugim możemy podarować jubilatce skok ze spadochronem lub odlotowy flyboard.

Prezentokracja to prawdziwa kopalnia pomysłów na prezenty z fantazją. Wystarczy wybrać przeżycie, które sprawi obdarowanej osobie najwięcej radości. Jeśli nie wiesz, co wybrać, skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zakup Kolekcję Przeżyć. Osoba obdarowana może sama dokonać wyboru spośród kilkudziesięciu wyjątkowych atrakcji, a Ty masz całkowitą pewność i satysfakcję z trafionego prezentu.

1-21 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-21 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2