Żona

Żona

Wybór prezentu dla żony pozornie nie jest skomplikowanym zadaniem. Na każdym kroku możemy natknąć się na listy najlepszych propozycji upominkowych dla reprezentantek płci pięknej. Od lat jednak ...

Wybór prezentu dla żony pozornie nie jest skomplikowanym zadaniem. Na każdym kroku możemy natknąć się na listy najlepszych propozycji upominkowych dla reprezentantek płci pięknej. Od lat jednak królują na nich te same przedmioty: biżuteria, kosmetyki, bielizna i ubrania. Zwolennikom oryginalności i niebanalnych rozwiązań ciężko będzie odnaleźć nowe inspiracje. Być może, zamiast podążać wydeptanymi ścieżkami wręczając małżonce kolejny szalik lub, nie daj Boże, czarne skarpetki, w tym roku warto jest podejść do sprawy od innej strony i podarować coś, co zrobi ogromne wrażenie?

Świetnym rozwiązaniem tego odwiecznego dylematu może być prezent w formie idealnej, romantycznej randki tylko we Dwoje. Pozwoli ona zwolnić na chwilę tempo codziennego życia, odetchnąć od domowych obowiązków i po prostu cieszyć się chwilą. Dla miłośniczki wina i błogiego odpoczynku genialnym pomysłem będzie wspólny weekend w urokliwej winnicy. Podczas takiego pobytu oprócz relaksu w romantycznej atmosferze czekać będzie również na was degustacja lokalnych gatunków wina.

JAKI PREZENT DLA ŻONY NA URODZINY
Prezent od męża musi być wyjątkowy. Każde urodziny to znakomita okazja do pokazania, jak bardzo ją kochasz! Wielbicielki podniebnych wrażeń będą zachwycone prezentem w postaci lotu balonem. Widoki z lotu ptaka widziane o wschodzie lub zachodzie słońca będą tworzyć jeszcze bardziej niezapomniane wrażenie. Taki wspaniały prezent oczaruje każdą żonę i uczyni jej miłość jeszcze silniejszą. Możliwości jest bardzo wiele: zabiegi w SPA, ekstremalne loty paralotnią lub motoparalotnią, warsztaty kulinarne. Do Ciebie należy wybór, w jaki sposób zachwycisz swoją wybrankę życia.

JAKI PREZENT DLA ŻONY NA ROCZNICĘ ŚLUBU?
Jeżeli pamiętasz datę waszej rocznicy ślubu, to już jest dobrze! Ale jeżeli dodatkowo zaskoczysz ukochaną upominkiem z tej okazji, to prawdopodobnie w jej oczach zyskasz tytuł męża wymarzonego! Wybierając upominek, możesz postawić na standardowe rozwiązania jak biżuteria czy kosmetyki, albo wybrać coś, co dostarczy niezapomnianych wspomnień – zabrać ją na niezapomniany weekend w góry, przygodę w siodle lub podarować relaksujący pakiet SPA. Podaruj swojej żonie odrobinę relaksu, a zobaczysz jak promienieje blaskiem jak w dniu ślubu!

21 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena

21 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena