Mąż & Partner

Mąż & Partner

Mężczyźni są stworzeni do działania. Zamiast owijać w bawełnę, sprezentuj swojemu ukochanemu upominek, który pozwoli mu rozwinąć skrzydła. Prezenty dla Niego w formie przeżyć spełnią jego odjech...

Mężczyźni są stworzeni do działania. Zamiast owijać w bawełnę, sprezentuj swojemu ukochanemu upominek, który pozwoli mu rozwinąć skrzydła. Prezenty dla Niego w formie przeżyć spełnią jego odjechane marzenia, pozwolą pogłębiać istniejące pasje lub odnaleźć zupełnie nowe zainteresowania. Powiedz „dość” nudzie i stagnacji i wprowadź do waszego życia powiew świeżego powietrza!

JAKI PREZENT DLA MĘŻA NA URODZINY?
Spragniony relaksu mąż doceni upominek w postaci pakietu zabiegów w salonie SPA, który pozwoli mu zadbać o cielesną powłokę. Mężczyzna z pasją z pewnością ucieszy się z możliwości nabycia nowych umiejętności i doświadczeń. Stworzone będą dla niego prezenty takie jak kurs fotografii cyfrowej, paralotniarstwa, wspinaczki skalnej, kurs żeglarski lub motorowodny. Zapracowany biznesmen będzie szczęśliwy, gdy dasz mu możliwość oderwania się na chwilę od codziennych obowiązków i zorganizujesz dla was romantyczny wypad w Tatry. Amator adrenaliny i przyspieszonego bicia serca z kolei będzie wniebowzięty, gdy otrzyma od ciebie upominek w postaci lotu widokowego helikopterem lub ekstremalną jazdę na torze wyścigowym, takimi samochodami jak: Ferrari, Lamborghini lub BMW. Ilu mężczyzn, tyle pomysłów na prezent. Dopasuj swój wybór do okazji i charakteru męża. Inny powinien być prezent dla męża na 40 urodziny, a inny na 30 czy 50. Każda okazja to możliwość realizacji jednego marzenia. Wykorzystaj wszystkie, a będziesz miała najszczęśliwszego męża na świecie!

JAKI PREZENT DLA MĘŻA NA ROCZNICE ŚLUBU?
Rocznica ślubu to wasze wspólne święto, warto ją uczcić w wyjątkowy sposób. Podaruj ukochanemu wspólny czas! Może to doskonały moment, aby rozpocząć wspólny kurs tańca, albo wybrać się na weekendowy kurs wspinaczki. Przejmij inicjatywę i wybierz coś, co będziecie wspominać przez następne lata waszego małżeństwa. Niech będzie energetycznie i romantycznie. Nic tak bardziej nie spaja związku, jak wspólne zainteresowania i pasje. Każdy moment jest dobry, aby zacząć. A jeżeli wspólnie potrzebujecie wypoczynku – weekend SPA będzie najlepszym pomysłem!

PAMIĘTAJ!
Wybierając prezent dla męża, przyjmij na chwilę męski punkt widzenia. Wybierz emocje, które będą źródłem niezapomnianych wspomnień. Pozwól mu odkryć nowe doznania i doświadczyć ekstremalnych przeżyć.

1-21 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-21 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2