Chłopak i Nastolatek

Chłopak i Nastolatek

Chłopaki nie płaczą! Chyba, że dostaną kiepski prezent… Dlatego lepiej oszczędzić im łez i podarować bon prezentowy na jedno z wyjątkowych przeżyć. Dlaczego przeżycia są lepszym pomysłem na pre...

Chłopaki nie płaczą! Chyba, że dostaną kiepski prezent… Dlatego lepiej oszczędzić im łez i podarować bon prezentowy na jedno z wyjątkowych przeżyć. Dlaczego przeżycia są lepszym pomysłem na prezent dla chłopaka niż standardowe gadżety? Bo dostarczają niezapomnianych emocji i mocy wrażeń. Znajdziecie tutaj nietypowe inspiracje na podarunki.

DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO!
Tego, by każdy znalazł coś dla siebie się trzymamy i dlatego nasza oferta jest taka zróżnicowana. Mamy coś dla chłopaków zwariowanych i spokojnych. Tych młodszych i tych nieco starszych. Wystarczy przejrzeć propozycje i czekać na olśnienie. Świetnym pomysłem na prezent jest jazda gokartem na torze kartingowym. Doskonały sposób na szaleństwo za kierownicą bez konieczności posiadania prawa jazdy. A może coś bardziej ekstremalnego? Na przykład flyboard – odrzutowe buty, którą umożliwią ewolucje na wodzie. Każdy chłopak chętnie spróbuje również jazdy na quadach lub skuterach śnieżnych. Jeśli myślisz o bardzo nietypowym podarunku to wybierz ostrą jazdę traktorem po polu – mnóstwo śmiechu, zabawy i przede wszystkim doznań. Prezent dla chłopaków, którzy wolą gry logiczne także się znajdzie: Escape Room to popularna forma rozrywki w grupie a wrażenia oczywiście bezcenne. Jeżeli zależy Ci na rozwoju, podaruj chłopakowi w prezencie kurs – fotografii lub wspinaczki powinien ucieszyć każdego!

PREZENT DLA WNUKA? KOLEKCJA PRZEŻYĆ!
O ile rodzice czy znajomi zwykle wiedzą o czym marzy ich dorastający syn lub kolega, o tyle dla dziadków jest to nie lada wyzwanie oszacować na jakie prezenty ich dorastający wnuk już jest za duży i co jest teraz u młodzieży w modzie! Polecamy w takim przypadku pójść na łatwiznę i podarować Kolekcję Przeżyć! Wnuk wybierze prezent, który mu najbardziej pasuje i zyska pewność, że ma najbardziej odlotowych dziadków na świecie!

Wyjątkowe prezenty z tej kategorii doskonale sprawdzą się na różne okazje: prezent mikołajkowy, prezent na osiemnastkę czy podarunek z okazji urodzin. Jednak dla takich fantastycznych przygód nie potrzebna jest żadna okazja – wystarczy chęć spełnienia marzeń chłopaka.

1-21 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2

1-21 wynik(ów)

Pozycja Cena Cena
Strona:
  1. 1
  2. 2