Pomysły na prezenty pełne emocji!
713 500 206 | 500 163 609

Lot balonem daje niezwykłą szansę na spojrzenie na świat z innej perspektywy. Wsłuchajcie się w szum wiatru i podziwiajcie niesamowite widoki z kosza balonu majestatycznie płynącego przez przestworza. Pod opieką doświadczonego pilota, samodzielnie lub we dwoje, posmakujecie wolności towarzyszącej lataniu.

Co zawiera prezent:
  • Lot balonem we Wrocławiu dla 2 osób. W koszu balonu znajdują się tylko 2 osoby obdarowane oraz pilot
  • Czas trwania lotu: 60 minut. Dodatkowo należy przeznaczyć czas na przygotowania do lotu i na powrót do miejsca startu (organizator zapewnia transport). Na lot  i przygotowania należy przeznaczyć łącznie około 3 godzin
  • Na początku odbywa się krótkie przeszkolenie i omówienie planu lotu
  • Po wylądowaniu uczestnicy lotu częstowani są lampką szampana
  • Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat aeronauty
  • Prezent zawiera pasażerskie ubezpieczenie lotnicze
Ważne informacje:
  • Balon startuje z lotnisk wokół Wrocławia
  • Rezerwacji należy dokonać z przynajmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem
  • Minimalny wiek: 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność rodzica lub opiekuna
  • Ograniczenia: przelot balonem nie jest zalecany dla osób, które nurkowały na 12h przed lotem, w ciąży powyżej 12 tygodnia, cierpiących na epilepsję, po operacji stawów (np. kolanowych, biodrowych) i wszczepieniach endoprotez, świeżych złamaniach i zawałach serca, przeszczepach. Na pokład nie można zabrać: telefonów komórkowych, torebek i plecaków, dużych ciepłych kurtek, zapałek, zapalniczek, płynów łatwopalnych
  • Dostępność: prezent można zrealizować w sezonie od kwietnia do października. Loty balonem odbywają się od wschodu słońca do 8:00 lub późnym popołudniem 2 godziny przed zachodem słońca do zachodu słońca
  • Pogoda: realizacja zależy od stanu pogody. Warunki pogodowe konieczne do realizacji przeżycia: brak opadów, prędkość wiatru maksymalnie 12km/h, maksymalna temperatura 22°C, podstawa chmur wyższa niż 800m, widoczność powyżej 8km
  • Ubiór: sportowy, odzież z długim rękawem, czapka
star-pointstar-pointstar-pointstar-pointstar-point
Ocena na podstawie 4 opinii
Lot balonem dostałam na rocznicę ślubu, która spędziliśmy we Wrocławiu a pochodzimy z Gdańska. Do samego końca nie wiedziałam co mąż dla mnie przyszykował. Dobrze że pogoda nam dopisała, bo podobno do takiego lotu musi być ładna pogoda, żeby nas nie zwiało :))))) To chyba najbardziej romantyczny prezent jaki wymyslił mój mąż a ma on duże pokłady fantazji. W każdym razie to świetny pomysł na rocznicę dla każdego małżeństwa taki lot balonem. Trójmiasto pozdrawia Prezentokrację i Pana Roberta, który leciał z nami i "prowadził" balon ;)
Marta, 06.03.2014

WOW. Najlepsze 40 urodziny w moim życiu :P A wszystko dzięki mojej kochanej Ani i naszym dziewczynkom. Było cudnie.
robroy, 27.11.2013

To był wspaniały dzień. Mąż zbudził mnie z samego rana mówiąc, że ma dla mnie niespodziankę. Byłam trochę poddenerwowana z tego powodu, jednak gdy okazało się, że czeka nas godzinny przelot balonem, nie posiadałam się ze szczęścia! Było wspaniale! Gdybym mogła poleciałabym jeszcze raz, choćby zaraz :)
Wera74, 15.11.2013

Mąż sprawił mi tą niespodziankę i zupełnie sie nie spodziewałam!!!! Jak słońce zachodziło a my unosiliśmy sie w balonie to było bardzo wzruszające i romantyczne. To był chyba najlepszy prezent w całym moim życiu :)
Ala i Janusz, 05.11.2013

Ważność bonu Ważność bonu: 12 MIESIĘCY
Czas trwania Czas trwania: 60 MINUT
Sezonowość Sezonowość: PREZENT SEZONOWY
Pogoda Pogoda: MA WPŁYW NA REALIZACJĘ
Osoby obserwujące Osoby obserwujące: TAK
eVoucher
jak_wyglada_bon
wymiana_prezentu
Bon_wazny_12_miesiecy
Kolekcje_przezyc

Podobne prezenty

Zamknij okno

Zapytaj o prezent

Chcesz wiedzieć więcej o konkretnym prezencie?

Wyślij do nas zapytanie

Zamknij okno

Poleć znajomemu

Poleć prezent znajomemu

Zamknij okno

Pomysł na prezent

Wyślij pomysł na prezent na podany email

Prezent w formie przeżyć - dlaczego warto?

Copyright 2010-2014 by Prezentokracja s.c.

Design by ProudPixels powered by Piotr Bencki

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Prywatności".